icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ریماک C-Two به دنیای واقعی آمد

ریماک C-Two به دنیای واقعی آمد

comments 0 1398/12/5

ریماک بعنوان یکی از سوپر اسپرت سازان مطرح جهان چندی پیش تیزری از دومین محصول خود منتشر کرد که شابهت چندانی به تصاویر واقعی نداشت و بیشتر شبیه تصاویر ساخته شده بود.اما به تازگی این شرکت ویدوئی از تست نسخه پرتوتایپ ریماک C-Two را منتشر کرده که نشان می دهد بلاخره این هایپر کار به دنیای واقعی آمده است.

کلیپ موردبحث دو پروتوتایپ از C-Two را در پیست مسابقه نشان می‌دهد که دو جنبه‌ی بسیار متفاوت از پرفورمنس این خودرو را کنکاش می‌کند. یکی از خودروها روی سیستم تعلیق و هندلینگ تمرکز کرده اما مأموریت خودروی دوم آئرودینامیک، تحلیل و تنظیم قطعات آئرودینامیک فعال C-Two برای ایجاد بهترین پرفورمنس می‌باشد. هیچ‌کدام از این خودروها دارای سیستم مشترکی نبوده به گونه‌ای که سیستم آئرودینامیک فعال یک مدل در مدل دیگر نبوده و سیستم تعلیق ارتقا یافته‌ی مدل دیگر هم در این یکی وجود ندارد؛ بنابراین می‌توان هر قطعه را به‌طور جداگانه بررسی و تنظیم کرد و داده‌های لازم را به دست آورد.

با توجه به این ویدئو می‌توان گفت C-Two پیشرفت خوبی داشته است. این خودرو کاملاً سریع به نظر آمده و به نظر می‌رسد ریماک زمان زیادی را صرف تولید این هایپرکار الکتریکی کرده است. همچنین در ویدئو می‌بینیم که این برند تمرکز زیادی روی راحتی سواری خودرو در سرعت‌های پایین داشته هرچند با هیولایی با قدرت حدود 2 هزار اسب بخار طرف هستیم. در این کلیپ خبری از سرعت‌های کم نیست اما خب پیست هم مخصوص سرعت رفتن است!

از یک جا به بعد ریماک پروتوتایپ را برای تست‌های بیشتر جدا کرده و نسخه نهایی هم از اواخر سال جاری میلادی به دست مشتریان خواهد رسید. ما در هفته‌های آینده خواهیم توانست با طراحی این خودرو آشنا شویم زیرا معرفی رسمی ریماک C-Two در نمایشگاه ژنو 2020 صورت خواهد گرفت و نام نهایی خودرو نیز آنجا اعلام خواهد شد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/12/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط