icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین زمان رونمایی از هایپر کار قدرتمند فراری مشخص شد

زمان رونمایی از هایپر کار قدرتمند فراری مشخص شد

comments 0 1398/2/28

فراری با ارسال دعوت نامه ای برای مهمانان ویژه ،اعلام نموده که در دهم خرداد ماه بصورت رسمی از ابر خودروی جدید خود رونمایی خواهد کرد.در این دعوتنامه مشخص گردیده که اسب سرکش مارانلو 986 اسب بخار قدرت تولید خواهد کرد و از سیستم هیبریدی سود می برد.  اطلاعات اخیر را یکی از کاربران تالار گفت‌وگوی اینترنتی Ferrari Chat منتشر کرد.

پیش از این فراری جزئیاتی از این خودرو را منتشر کرده بود.لوئیس کاملیری مدیر عامل فراری طی نشستی در خصوص درآمد مالی این شرکت در سال 2019 اعلام کرده بود:

"هایپر کار جدید ما بسیار زیبا خواهد بود و به پیشرانه هیبریدی مجهز شده است بطوریکه از نظر مشخصات فنی و عملکرد بالاتر از سوپرفست 812 قرار دارد"

در خصوص اطلاعات دقیقتر قوای محرکه این خودرو گمانه زنی زیادی انجام شده است. طرفداران این خودروساز ایتالیایی در تالار گفت‌گوی فراری تائید کرده‌اند که از پیشرانه احتراقی خورجینی هشت سیلندر در زیر کاپوت استفاده می‌شود در حالی برخی احتمال داده اند ابر خودروی فراری دارای سه موتور الکتریکی خواهد بود. اگر اینچنین باشد قطعا طرح سه موتور دارای ویژگی های خوبی نظیر توزیع بهینه گشتاور را در پی خواهد داشت.فراری تاکنون موفق شده محصول جدید خود را از دیده ها مخفی نگاه دارد اما برخی اطلاعات دیگر هم بصورت غیر رسمی منتشر شده است.برای مثال برخی کاربران تالار گفتگوی فراری متعقد هستند قیمت این ابر خودرو هیبریدی از 675 هزار دلار آغاز خواهد شد.کابر یاد شده ادعا کرده این اطلاعات را از یک فروشنده در سوئیس به دست آورده است.

ابرخودرو هیبریدی که ۱۰ خرداد رونمایی می‌شود، تنها مدل الکتریکی فراری نیست؛ زیرا خودروی هیبریدی دیگری نیز مجهز به پیشرانه V6 تا پایان سال جاری معرفی خواهد شد. طبق گفته کامیلری، این شرکت دو محصول در اواخر تابستان معرفی می‌کند و معرفی مدل دیگری را نیز تا پایان سال جاری در برنامه دارد.

برچسب ها:

فراری ferrari
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/28
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط