icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ساخت اولین باند فرود ماشین های پرنده در میامی

ساخت اولین باند فرود ماشین های پرنده در میامی

comments 0 1398/3/27

در روزهای اخیر اخبار متعددی در خصوص ماشین های پرنده منتشر شده است که نشان می دهد در آینده نه چندان دور استفاده از این وسیله نقلیه رواج خواهد یافت اما قطعا شاید خودروهای پرنده همان آینده‌ای نباشند که برخی از برنامه‌های تلویزیونی مانند The Jetsons باعث می‌شوند باور کنیم حداقل با روند کنونی چنین چیزی شاید مقدور نباشد.در هر حال بسیاری از شرکت ها بطور جد در حال فعالیت برای به واقعیت تبدیل کردن این رویا هستند و گواه این امر  شرکت ساختمان‌سازی مستقر در میامی ایالت فلورید است.

شرکت فوق قصد دارد در پروژه ساختمانی را در مرکز میامی استارت بزند که بر روی سقف آن عرضه فرود برای ماشین های پرنده تعبیه شده است.در این صورت مالکین ثروتمند این منازل امکان استفاده از ماشین های پرنده برایشان مقدور خواهد شد. طبق گفته‌های شبکه‌ی خبری WSVN 7، مرکز جهانی ۶۰ طبقه‌ی پارامونت میامی زمانی‌که به‌پایان برسد، اولین فضای اختصاصی برای فرود خودرو پرنده را ارائه می‌دهد. دانیل کادسی، مدیرعامل و توسعه‌دهنده‌ی پروژه می‌گوید انیمیشن The Jetsons الهام‌بخش رسیدن به این ایده بوده است.

کادسی در این گفتگو عنوان کرده است:

"از زمان پخش این سریال بیشتر مردم در حال صحبت کردن در خصوص ماشین های پرنده هستند ،لذا وقتی کی پروژه ای را شروع می کنید نمی توانید به این مسئله فکر نکنید. شما از خود می‌پرسید آینده چطور است؟ در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد؟ شما درواقع می‌توانید به خانه‌ی خود برسید و روی سقف فرود بیایید و به‌جای واردشدن ازطریق لابی در طبقه‌ی همکف، می‌توانید از پشت بام به ورودی خانه‌تان دسترسی داشته باشید.

 

کادسی می داند که  اتوبان های  پرترافیک و خیابان‌های شلوغ میامی تقاضا در فلوریدای جنوبی برای پرواز خودرو پرنده را به‌‌ویژه در جامعه‌ی ثروتمند، به‌دنبال خواهد داشت. همچنین، وی یادآور می‌شود که هم‌اکنون در‌حال‌مذاکره با تعدادی از تولیدکنندگان خودروهای پرنده است؛ اگرچه هنوز هیچ‌کدام از این شرکت‌ها خودرو پرنده در‌دسترس عموم قرار نداده‌اند.

مرکز جهانی پارامونت میامی وقتی تکمیل شود، با بیش از ۵۰۰ واحد و ۱۲ پنت‌هاوس لوکس و یک «عرشه‌ی سقفی» دردسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. مسئولان این پروژه قول داده‌اند آن را قبل از پایان سال جاری میلادی تکمیل کنند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/3/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط