icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین سایک موتور به جنگ تسلا رفت

سایک موتور به جنگ تسلا رفت

comments 0 1397/2/26

سایک موتور بعنوان یکی از بزرگترین خودروسازان برتر چینی مدتهاست دریافته برای حضور در رقابت با برند های مطرح چینی  و غیر چینی باید در بحث تولیدات پاک به سرعت  خود را مجهز نماید از همین رو در ماه گذشته میلادی از کارخانه بسیار عظیم با 2200 هکتار وسعت مخصوص تولید خودروهای پاک رونمایی کرد.در این کارخانه که Ningde نام دارد  قرار است محصولات متنوعی برقی با برندهای ام جی و رووی به تولید برسد.

خودروی برقی سایک

هوشمندی و ذکات چینی همیشه ستودنی بوده چرا که این کارخانه 5 میلیاردی ینی سایک موتور در شهری بنا شده که کارخانه دیگر با نام CATL قرار دارد. این شرکت در حال حاضر بزرگترین تولید کننده باطری های لیتیوم یونی در دنیا می باشد که طی سالهای گشذته همکاری های مشترکی با سایک موتور داشته است.

خودروی برقی سایک

سایک موتور در سال گذشته حدود 6.93 میلیون دستگاه خودرو را بفروش رسانده است که در این بین خودروهایی که به مولد هایی با انرژی پاک مجهز بوده اند رشد 150 درصد را تجربه کرده اند.این مهم سرمایه گذاری عظیم سایک موتور را بخوبی تایید می کند.

خودروی برقی سایک

اولین محصول این پروژه عظیم در ماه گذشته و در نمایشگاه پکن همه نگاه را به خود معطوف کرد . این محصول تمام برقی که Marvel X نام در حقیقت نسخه تجاری شده خودروی مفهومی Marvel X خواهد بود .سایک موتور قصد دارد با اولین محصول تمام برقی خود به رقابت مستقیم با تسلا در بازار چین بپردازد که بدین منظور تا دندان مسلح شده است. این خودرو به لطف مشخصات فنی خود قادر است ظرف مدت زمان 4 ثانیه سرعت خود را به 100 کیلومتر در ساعت برساند . از دیگر موارد قابل ذکر Marvel X باید به پیمایش 500 کیلومتری خودرو با یکبار شارژ اشاره کرد که در بین رقبا عدد کاملا مناسبی محسوب می گردد. سایک موتور ادعا کرده باطری های این خودرو ظرف مدت زمان 40 دقیقه  80 درصد شارژ خواهند شد.

Marvel X قرار است از ماه ژوئن سال جاری بصورت رسمی توسط سایک موتور به بازار چین عرضه شود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/2/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط