icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین سرانجام نامشخص میتسوبیشی پاجرو

سرانجام نامشخص میتسوبیشی پاجرو

comments 0 1397/9/13

پاجرو را باید یکی از نمادین ترین شاسی بلند های جهان دانست که در گذشته نه چندان از محبوبیت فراوانی برخوردار بود اما به مرور و بدلایل مختلف از میزان محبوبت آن کاسته شد. نسل فعلی این خودرو از سال 2008 عرضه شده است هر چند که در طول این سالها میتسوبیشی برخی بروزرسانی را بر روی این خودرو انجام داده است اما پایه و اساس آن تعییر نکرده است.

میتوسبیشی پاجرو

میتسوبیشی از سال گذشته رسما به اتحاد رنو-نیسان پیوسته و زمزمه هایی به گوش می رسد که این خودروساز ژاپنی به ارائه نسل جدید این اس یو وی می اندیشد. البته طبق اظهارت مدیرعامل میتسوبیشی آقای «Trevor Mann» هنوز هیچ تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.او در این خصوص می گوید:ما به توسعه نسل جدید این خودرو علاقمند هستیم اما هنوز برنامه ای برای آن تعریف نشده است چون قوانین آلایندگی به شدت تغییر کرده و این سگمنت بسیار کوچک شده است.مهندسان ما علاقمند به این کار هستند اما ما باید پیش از آن مطمئن گردیم که کار درستی را انجام می دهیم.

میتوسبیشی پاجرو

با توجه به اشتراک پلت فرم های مورد استفاده در اتحاد رنو-میتسوبیشی و نیسان ،نسل جدید پاچرو می تواند بسیار متفاوت باشد. برای مثال نیسان در این سگمنت شاسی بلند پاترول را در اختیار دارد که از سال 2010 تغییر خاصی نکرده است و مشخصا به فکر ارائه نسل جدید آن می باشد. بنابراین، میتسوبیشی و نیسان می‌توانند با اشتراک زیرساخت‌های نسل آیندهٔ پاترول و پاجرو، هزینه‌های تولید را به کمترین حد ممکن کاهش دهند؛ اما همهٔ این‌ها در صورتی است که ساخت نسل جدید پاجرو چراغ سبز را دریافت کند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/9/13
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط