icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین سوناتا فیس لیفت 2018 با قابلیت های جدید

سوناتا فیس لیفت 2018 با قابلیت های جدید

comments 0 1397/6/21

بر اساس اطلاعات بدست آمده سوناتا فیس لیفت 2018 با ویژگی های جدیدتری توسط هیوندای راهی بازار شده است .شاید از مهمترین این تغییرات  باید به حذف پیشرانه 2.0 لیتری توربو با بیشنه قدرت 245 اسب بخار در کنار جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک از لیست سوناتا اسپرت اشاره کرد.

هیوندای سوناتا فیس لیفت 2018

تریم اسپرت سوناتا با حذف این پیشرانه فقط با موتور 2.4 لیتری تنفس طبیعی 4 سیلندر با حداکثر قدرت 185 اسب بخار عرضه خواهد شد. البته در نسخه فیس لیفت اسپرت ،سیستم تعلیق ارتقاء یافته و دیسک های ترمز پهن تر مورد استفاده قرار گرفته است.

هیوندای سوناتا فیس لیفت 2018

حذف پیشرانه 2.0 لیتری توربو از تریم اسپرت به منزله حذف کلی این موتور نیست ،چرا که هیوندای همچنان مدل لیمیتد سوناتا فیس لیفت 2018 را با این پیشرانه قدرتمند عرضه می نماید .اکنون این مدل با قیمت 32،450 دلار حدود 4،850 دلار گرانتر از نسخه اسپرتی است که دیگر  تولید نمی شود.البته تمامی قیمت بالای سوناتا لیمیتد به پیشرانه آن باز نخواهد گشت چرا که این مدل از امکانات رفاهی و ایمنی بیشتری نسبت به دیگر مدلهای سوناتا بهره می برد و کلا در جایگاه بالاتری نسبت به مدل های SE,SEL و  ECO قرار دارد.

هیوندای سوناتا فیس لیفت 2018

هیوندای سوناتا در نسل فیس لیفت خود بصورت استاندارد به موارد متعددی در بخش ایمنی  نظیر سیستم شناسایی نقاط کور همراه با سیستم اخطار درباره خودروهای عبوری از پشت جزو و نسخه بهبود یافته سیستم حفظ حرکت خودرو بین خطوط مجهز شده است.

قابل ذکر است هیوندای در نمایشگاه نیویورک سال گذشته با برخی بروز رسانی های در طراحی خارجی  معرفی گردید. همچنین کابین این خودرو تغییرات نه چندن زیادی شامل سیستم سرگرمی ارتقا یافته، صفحه پشت آمپر اصلاح شده و کنسول وسط با چیدمان به روز شده را تجربه کرده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/6/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط