icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین سوپر اسپرت دی اس ایکس ،خودرویی که از آینده آمده است

سوپر اسپرت دی اس ایکس ،خودرویی که از آینده آمده است

comments 0 1397/11/30

چند روز پیش رندری از یک سدان را منتشر کردیم که نشان می دهد برند فرانسوی دی اس در حال کار بر روی معرفی یک سدان لوکس در بین محصولات خود است. این شرکت محصولات متعددی از جمله چندین کراس اوور و سدان را در سبد محصولات خود دارد و افزوده شدن یک سدان لوکس می تواند تکمیل کننده طیف محصولات این شرکت باشد اما همچنان باید گفت جای خالی یک خودروی اسپرت و متمایز با نشان دی اس احساس می گردد.

از همین رو به تازگی رندری دیگر منشتر شده که نشان دهنده یک خودروی اسپرت جذاب است و می تواند نمایشی از محصول آینده دی اس باشد.

 

 

 

این رندر در حقیقت یک کوپه دو درب و سه نفره است که بر خلاف دیگر خودروهای موجود جهان فاقد کابین به معنای واقعی باشد چرا که سرنشنیان در فضای بسته ای حضور دارند. در حالی است که راننده نیز درست همانند یک اسپیدستر در خودرو می‌نشیند. این کانسپت کاملاً آینده‌نگرانه طراحی شده اما خب فکر نمی‌کنیم که حتی فکر تولید آن را هم در ذهن داشته باشد.

طراحی بدنه این خودرو بصورتی انجام شده که می توان خودرو را از نظر عرضی به دو بخش تقسیم کرد. قسمت اول شامل جلوپنجره و کابین راننده است و بخش دیگری خودرو محل قرار گرفتن  دو سرشنین دیگر است .این دو بخش نهایتا در انتهای خودرو با یکدیگر ترکیب می شوند.

البته مشخص این طرح کامل رادیکالی و غیر قابل تبدیل شدن به واقعیت است و قطعا هیچگاه به تولید نخواهد رسید و اینگونه طراحی های خلاقانه همیشه باعث افزایش آدرنالین در رگ های دوستداران خودرو خواهد شد.

برچسب ها:

دی اس
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/30
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط