icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین سوپر اسپرت مخوف ایتالیایی بدون سقف به ژنو بازگشت

سوپر اسپرت مخوف ایتالیایی بدون سقف به ژنو بازگشت

comments 0 1396/12/18

در نمایشگاه خودروی ژنو سال گذشته شرکت معرف ایتال دیزاین یک سوپر اسپرت با ظاهری جسور و تا حدودی مخوف را رونمایی کرد که علی رغم قیمت 1.6 میلیون دلاری طرفداران بسیار پیدا نمود.اما این شرکت اعلام کرد که قصد دارد تنها 5 دستگاه ازاین سوپر اسپرت با نام Zerouno راتولید نماید که در همان ابتدا تمامی نسخه قبل از تولید بفروش رفت.

زیرونو  دوئرتا

اما نمایشگاه امسال ایتال دیزاین برای طرفدارن سینه چاک این خودرو خبر خوبی داشت چرا که زیرونو مجددا به ژنو بازگشت اما اینبار بدون سقف.ایتال دیزاین به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان مدل بی سقف این خودرو را باز طراحی کرد و با پسوند دوئرتا به نمایشگاه ژنو 2018 آورد.رودستر بی سقف جدید این شرکت هم مانند نسخه قبلی فقط در تعداد 5 دستگاه تولید خواهد شد که مشخص است در همان ابتدا بفروش خواهد رسید. ایتال دیزاین با برداشتن سقف زیرونو قیمت آن را به 2.4 میلیون دلار افزایش داد اما این قیمت فوق نجومی باعث عدم استقبال از این رودستر نشد.

زیرونو  دوئرتا

دوئرتا همانند نسخه سابق خود از پیشرانه 5.2 لیتری 10 سیلندر  با حداکثر توان 610 اسب بخار بهره می برد که در حقیقت از آئودی A8 به عاریت گرفته شده است. ایتال دیزین به منظور سبک سازی این خودرو در بسیاری پنل های بدنه از فیبر کربن استفاده نموده است. دوئرتا با توجه به این بدنه سبک و این قلب تپنده قدرتمند می تواند در مدت زمان 3.2 ثانیه سرعت خود را به 100 کیلومتر برساند و این شتاب را تا حداکثر سرعت 320 کیلومتر حفظ نماید که حدود 10 کیلومتر کمتر از نسخه کوپه زیرونو خواهد بود.

زیرونو  دوئرتا

ایتال دیزاین اعلام کرده است که تا پایان سال 2018 هر 5 نسخه را به مشتریان و بصورت شخصی سازی تحویل خواهد داد.

user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1396/12/18


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط