icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین شتابگیری رولز رویس کولینان را ببینید

شتابگیری رولز رویس کولینان را ببینید

comments 0 1398/5/23

در مورد رولزرویس کولینان صحبت های زیادی شده است اما آیا ناگفته ای هم در خصوص این شاسی بلند خاص باقی مانده است. در جواب می توان گفت هم بله و هم خیر.اما آیا سئوال دیگر این است هنوز هم با دیدن این خودرو هیجان زده می شویم جواب این سئوال قطعا مثبت است .چرا که مگر می توان در برابر هیبت و شکوه محصولی از برترین خودروساز جهان که به تولید لوکس ترین خودروها مشهور است هیجان زده نشد.

علاوه بر این کولینان همچنین اولین شاسی‌بلند تاریخ این برند بوده و با توجه به ظاهر خود قطعاً وقار و متانت محصولات رولزرویس را نشان می‌دهد. قطعاً کولینان را با هیچ خودروی دیگری اشتباه نخواهید گرفت اما کابین آن برنده‌ی واقعی بازی بوده و کیفیت ساخت عالی، توجه به جزئیات و برخی از آپشن های گران‌بها که قیمتی بالاتر از برخی خودروها دارند باعث شده‌اند کولینان یک سر و گردن بالاتر از دیگران باشد.

کولینان نه تنها باید وقار و متانت سدان فانتوم را به نمایش بگذارد بلکه باید سواری نرم و جادویی محصولات این برند بریتانیایی را به رخ بکشد. این یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات رولزرویس بوده و کولینان هم از این سنت پیروی کرده و حتی در زمان شتاب گیری های سنگین نیز آرامش ذاتی خود را نشان می‌دهد. البته نیروگاه 12 سیلندر 6.75 لیتری توئین توربوی این قدبلند لوکس که قدرت 563 اسب بخاری دارد باعث ایجاد شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت حدود 5 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 250 کیلومتر در ساعتی می‌شود.

ما شاید هیچ زمان موفق به دیدار این خودرو از نزدیک نشویم اما در ویدئوی ذیل می توانیم سواری لذت بخش و سرشار از سکوت این خودرو را مشاهده نماییم

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/5/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط