icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین شتاب و سرعت پورشه تایکان S را در اتوبان ببینید+ویدئو

شتاب و سرعت پورشه تایکان S را در اتوبان ببینید+ویدئو

comments 0 1399/1/21

پورشه تایکان S یکی از هیجان انگیز ترین خودروهای الکتریکی جهان بشمار می رود اما سئوالی این است آیا این رقیب تسلا می تواند در اتوبان سرعت و شتاب خود را به رخ بکشد؟جواب سئوال بله است چرا که در ویدئوی ذیل می توانید مشاهده نمایید که تایکان S بدون هیچ مشکلی و در حالت کاملا پایدار به سرعت 268 کیلومتر می رسد.

این خودرو به‌صورت رسمی سقف سرعت 260.7 کیلومتر در ساعتی دارد اما همان‌گونه که خواهید دید شاید این رقم در مقایسه با توانایی‌های واقعی تایکان توربو S کمی پایین‌تر اعلام شده باشد.تاکنون ویدئوهایی از شتاب گیری و سرعت بالای محصولات تسلا در اتوبان منتشر شده اما تنها برخی از خودروهای الکتریکی توانسته‌اند به چنین سرعت بالایی دست پیدا کنند. هم‌اکنون که تایکان به دست مشتریان رسیده می‌توانیم شاهد قدرت‌نمایی آن در اتوبان هم باشیم.

تاکنون ویدئوهایی از شتاب گیری و سرعت بالای محصولات تسلا در اتوبان منتشر شده اما تنها برخی از خودروهای الکتریکی توانسته‌اند به چنین سرعت بالایی دست پیدا کنند. هم‌اکنون که تایکان به دست مشتریان رسیده می‌توانیم شاهد قدرت‌نمایی آن در اتوبان هم باشیم.

آن‌گونه که دیده می‌شود جاده‌ی پیش رو باز بوده و لانچ خودرو خیلی خوب صورت می‌گیرد. تایکان در عرض 2.8 ثانیه از سکون به سرعت 96 کیلومتر در ساعت رسیده و به راحتی به سرعت 269 کیلومتر در ساعت می‌رسد. موضوع احساس‌برانگیز اینکه خودرو در سرعت‌های بالا و همچنین طی عبور از پیچ‌ها فوق‌العاده پایدار حس می‌شود.

بد نیست بدانید تایکان توربو S در حالت لانچ کنترل قدرت 761 اسب بخاری داشته و اولین خودروی الکتریکی است که به خاطر پرفورمنس و مصرف انرژی بهتر از گیربکس دو سرعته استفاده می‌کند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/1/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط