icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین شورولت بلیزر جدید به این 5 دلیل دوست داشتنی است

شورولت بلیزر جدید به این 5 دلیل دوست داشتنی است

comments 0 1398/6/6

بلیزر دارای پیشنه تاریخی بسیار با ارزشی است و پس از اینکه بازگشت دوباره آن بر سر زبان افتاد ،همه منتظر یک آفرودر حرفه ای با بدنه ای روی فریم بودند که می تواند رقیب جدی برای جیب رانگلر و و فرود برانکو باشد. اما شورولت تصمیم گرفت این خودرو را در قامت کراس اوور عرضه نماید که از معماری اکوئینکس استفاده می کند.اما به هر حال شاید نتوان از این خودرو در یک طبیعت بکر و البته خشن عکس گرفت ولی دریک مرکز خرید می تواند در هنگام پارک کردن نگاه ها را متوجه خود نماید که این نقطه شروع خوبی برای یک کراس اوور است.

افرادی که خاطرات زیادی با بلیزر K5 قدیمی دارند هرگز این خودروی جدید را نمی‌پذیرند اما بلیزر S10 رقیب رانگلر هم نیست ولی ما اخیراً شانس بررسی بلیزر RS 2019 را داشته‌ایم و پس از یک هفته رانندگی از تصمیم شورولت برای ساخت یک کراس اوور بجای قدبلندی بدنه روی فریم حمایت می‌کند. این شما و این 5 دلیل مهم برای دوست داشتن بلیزر جدید!

ظاهر و استایل

ظاهر و استایل
ظاهر و استایل

مهم نیست که آیا این خودرو یک کراس اوور است یا یک بدنه روی فریم چرا که به هر حال ظاهر بلیزر جدید بسیار جذاب است.از نظر ما بلیزر به جذابیت بردار کوتاه قامت و اسپرت خود یعنی کامارو می باشد. انتخاب تریم RS به افزایش جذابیت بلیزر کمک خواهد کرد زیرا این نسخه دارای رینگ‌های 21 اینچی مشکی سفارشی و رنگ قرمز جذاب بدنه است. در زمان تست این خودرو بیش از هر زمان دیگری شاهد جلب‌توجه افراد به بودیم.

کابین

کابین
کابین

کابین این کراس اوور نیز یکی دیگر از برگ های برنده آن محسوب می گردد. هر چند که طراحی داخلی با الهام از کامارو صورت گرفته اما کاملا در بلیزر کاربردی تر به نظر می رسد. عناصر قرمز تریم RS بر جذابیت بخش داخلی افزوده و تمامی متریال حس خوشایندی ایجاد می‌کنند. کابین بلیزر ما را به این فکر می‌اندازد که چرا باید مبلغ بیشتری را صرف خرید بیوک انویژن یا کادیلاک XT5 کرد.

فناوری

فناوری
فناوری

در کابین این خودرو برخی تکنولوژی‌های مفید و احساس‌برانگیز هم بکار رفته‌اند. دوربین 360 درجه کاربردی با رزولوشن عالی هم بکار رفته است. سیستم اطلاعات سرگرمی مای لینک جنرال موتورز پاسخ‌های سریعی داشته و اپل کارپلی و اندروید اتو نیز در دسترس هستند. تمامی تجهیزات لاکچری مورد انتظار همچون صندلی‌های گرم و سرد شونده و مونروف پانورامیک در بلیزر جدید به چشم می‌خورند بنابراین شما از این نظر کمبودی حس نخواهید کرد.

فضای بار

فضای بار
فضای بار

اقبال عمومی از کراس اوور ها بدلیل فضای داخلی زیاد است . هر چند که بلیزر جدید کوچک تر از فورد است اما از کاملا کاربردی است بطوریکه فضای بار آن برابر با 863 لیتر است. شورولت همچنین سیستم هوشمندانه‌ی ریل را در نظر گرفته که می‌تواند محفظه بار را به بخش‌های متنوعی تقسیم کند. صندلی‌های عقب نیز فضای پای مناسبی دارند و افراد قدبلند راحت خواهند بود.

پیشرانه

پیشرانه

در بازار شاسی بلندهای سریع‌تری همچون فورد اج ST و تریل بلیزر SS قدیمی حضور دارند اما پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3.6 لیتری بلیزر جدید حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این نیروگاه آهنین قدرت 308 اسبی داشته و با گیربکس 9 سرعته اتوماتیک که تعویض‌های نرمی دارد همکاری می‌کند. اج ST با پیشرانه‌ی 6 سیلندر 2.7 لیتری توئین توربوی خود سریع‌تر از بلیزر است اما گیربکس 8 سرعته ی کند آن کاملاً عملکرد خودرو را زیر سوال می‌برد. پیشرانه‌ی 6 سیلندر شورولت نرم است هرچند بلیزر را می‌توان با پیشرانه‌ی 2 لیتری توربو هم سفارش داد.

برچسب ها:

شورولتبلیزر
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/6/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط