icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین شورولت کوروت ZR1 2019 بزودی معرفی می شود

شورولت کوروت ZR1 2019 بزودی معرفی می شود

comments 0 1396/8/19

شرکت شورولت در حال حاضر مشغول کار روی مدل جدیدی از کوروت بوده که با طراحی نسبتا متفاوت از مدل پیشین همراه است و ویژگی های بزرگی برای آن در نظر گرفته شد. این مدل مشخصات فنی قابل توجهی داشته و کمپانی موردبحث قصد دارد آن را بزودی معرفی کند تا به شایعات همیشگی پایان دهد.

به تازگی شورولت صفحات شبکه های اجتماعی خود را با تاریخ رونمایی بروزرسانی کرده که 12 نوامبر را نشان گرفته است. این تاریخ نشان می دهد که باید در 12 نوامبر شاهد معرفی مدل جدیدی از کوروت باشیم که به عنوان ZR1 2019 شناخته می شود.

تاکنون شایعات و تصاویر جاسوسی از این مدل منتشر شده که خودرو را با طراحی متفاوتی نشان نمی داد اما به نظر می رسد برخی ویژگی های جدید برای آن در نظر گرفته شد تا مدلی قابل توجه بهتر از مدل های دیگر و فعلی باشد. پیشتر نسل هفتم کوروت تولید آن به پایان رسید و کمپانی تصمیم داشته مدل جدیدی را به نام ZR1 2019 معرفی کند با طراحی بروزرسانی شده و مشخصات فنی چشمگیر می تواند یک مدل بزرگ و قابل توجه باشد. جزئیات کافی از این مدل در دست نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود شورولت چه برنامه ای برای محصول آینده دارد.

گفتنیست کوروت یکی از چندین مدل محبوب شورولت محسوب شده که همیشه طرفداران بسیاری را با معرفی هر نسلی به خود جلب می کند. به هر حال برای سال جاری نیز شورولت می خواهد مدل جدید را در سال جاری معرفی کند. انتظار می رود شرکت شورولت از گیربکس 10 سرعته اتوماتیک یا هشت سرعته دستی در این مدل کوروت بهره گیرد تا عملکرد بهتری را شاهد باشد. براساس تصاویر جاسوسی پیشین نسل جدید کوروت تغییرات عمده ای در طراحی نداشته اما انتظار داریم در هنگام رونمایی با جزئیات جدیدی رو به رو باشیم که آن را نسبت به مدل فعلی کوروت برتر می سازد. همچنین ممکن است شورولت با الهام گیری از ZR1  سال 1970 برخی جزئیات طراحی مشابه را به کار گیرد که اگرچه کاملا شبیه نیست اما ساختاری نسبتا شبیه را خواهد داشت.

شورولت در تصویر تیزری تاریخ 12 نوامبر را برای رونمایی از کوروت ZR1 2019 نشان می دهد از این رو انتظار نداشته باشید در این تاریخ مدل دیگری معرفی شود. همچنین شورولت ویدئو تیزری را با غرش موتور این خودرو و نمایش برخی قسمت ها به شکل جزئی کوروت ZR1 2019 وعده مدلی قدرتمند می دهد.

user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1396/8/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط