icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین شکار هیوندای سانتافه فیس لیفت با پوشش استتار

شکار هیوندای سانتافه فیس لیفت با پوشش استتار

comments 0 1399/1/18

چندی پیش کیا بصورت رسمی از نسل جدید سورنتو 2020 رونمایی کرد از همین رو انتظار می رود برادر ناتنی آن یعنی هیوندای سانتافه هم بروزرسانی شود. البته از انجایی که از معرفی سانتافه نسل جدید مدت زیادی نگذشته است نباید منتظر تغییرات کلی  باشیم هر چند که قطعا با تغییرات صورت گرفته نسخه فیس لیفت شده بهتر از مدل فعلی خواهد شد.

اگرچه سانتافه از همان پلتفرم سورنتو استفاده می‌کند اما طراحی دو خودرو تفاوت زیادی با یکدیگر دارد. درست همانند برادران بزرگ‌تر یعنی پالیسید و تلوراید، سانتافه و سورنتو تفاوت‌های بصری قابل‌توجهی با یکدیگر دارند. عکاسان صنعتی فعلاً سانتافه را در حال تست زمستانی رؤیت کرده‌اند.

این خودرو استتار زیادی داشته اما از رینگ‌های جدیدی که شاید در مدل‌های فول تر بکار رود استفاده می‌کند. در نمای جلو همان طراحی جداگانه چراغ‌ها حفظ خواهد شد و به نظر می‌رسد چراغ‌های عقب هم کاملاً شبیه مدل فعلی هستند هرچند احتمال بازنگری اندک در آن‌ها وجود دارد. استفاده از سپرهای جدید نیز باعث بهبود طراحی این خودرو خواهد شد هرچند وجود پوشش‌های استتاری مانع از دیدن آن‌ها می‌شود.

به لطف معرفی سورنتوی جدید هم‌اکنون می‌توانیم ایده‌ی بهتری از زیر کاپوت سانتافه را داشته باشیم. انتظار می‌رود محبوب‌ترین پیشرانه برای سانتافه از نوع 4 سیلندر 2.5 لیتری با قدرت حداقل 290 اسب بخار باشد. نسخه‌های هیبریدی و پلاگین هیبریدی نیز عرضه خواهند شد. یک پیشرانه دیزلی نیز برای سانتافه در بازارهای اروپایی قابل انتخاب خواهد بود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/1/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط