icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین فراری از سوپر اسپرت تک نسخه P80/C رونمایی کرد

فراری از سوپر اسپرت تک نسخه P80/C رونمایی کرد

comments 0 1398/1/6

ظاهرا تک نمونه سازی در بین سوپر اسپرت سازان جهان رواج یافته است چرا که پس از رونمایی بوگاتی از تک نسخه لاویتوره حالا نوبت فراری است که از مدل  P80/C رونمایی کند. این سوپر اسپرت قرمز پوش هم تنها در یک نسخه و طبق سفارش مشتری خاصی ساخته شده است.

ظاهرا این مشتری خاص به محصولات کلاسیک دهه 60 میلادی علاقه زیادی داشته است چرا که این فراری با الهام از محصولات آن زمان طراحی شده است.فراری اعلام کرده است کار  روی این هایپر کار را از سال 2015 آغاز کرده .حاصل این تلاس نهایتا در سال 2019 به ثمر نشسته است.

فراری برای توسعه این فراری از پلت فرم 488 GT3  استفاده کرده و در حقیقت نسخه پیست این خودرو محسوب می گردد.از همین رو و بدلیل عدم الزام در اجرای قوانین خودروهای جاده ای ، دست مهندسان این برند ایتالیایی را باز گذاشته تا در نمای ظاهری خودرو هر کاری که موجب بهبود در آیرودینامیک و زیبایی خواهد شد را اجرایی نمایند. از همین رو شاهد هستیم بدنه خودرو کاملا گوه ای شکل بود و در نمای جلوی خودرو ورودی های هوا بسیار بزرگی وجود دارد.همچنین یک داکت S بر روی کاپوت و بال برزگ عقب خودرو به جریان هر چه بهتر هوا کمک شایانی می کند.

محصول جدید فراری به اندازه 50 میلی متر طول بیشتری در مقایسه با 488 GT3 دارد. از ویژگی‌های مهم در طراحی بدنه آن می‌توانیم به سپویلر بزرگ در جلو و باله بزرگ و دیفیوزر در عقب اشاره کنیم.

فراری هیچ اشاره ای به قیمت این خودرو ننموده است اما مطمئا پروژه ای که 4 سال بطول انجامیده دارای هزینه های بسیاری خواهد داشت.

برچسب ها:

فراری ferrari
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/1/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط