icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین فراری همچنان خوش فروش

فراری همچنان خوش فروش

comments 0 1398/2/23

سال گذشته میلادی در گزارشی عنوان نمودیم که رشد فروش محصولات فراری چشمگیر بوده است و برای اولین بار آمار تولید این خودروساز ایتالیایی به 9000 هزار دستگاه در سال رسیده ،در حالی فراری با توجه به برنامه ریزی خود قصد داشت در سال 2019 به این عدد دست پیدا کند. حالا نیز گزارش ها نشان می دهد فروش بالای این شرکت در سال 2019 ادامه دارد.

فراری برخلاف لامبورگینی که این روزها برای بالا بردن فروش خود، اتکای بیش از حدی بر روی شاسی بلند اوروس داشته است ،بدون داشتن بلند قامتی در بین محصولات خود همچنان در مدار رشد قرار دارد. شاسی‌بلند پورسانگ این برند در چند سال آینده وارد بازار خواهد شد و البته با ورود خود به میدان هم باعث گسترش سبد محصولات فراری خواهد شد و هم به بهبود درآمد این خودروساز کمک خواهد کرد.

با توجه به آمار منتشر شده فراری در سه ماه اول سال 2019 موفق شده تعداد 2610 دستگاه را بفروش برساند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 482 دستگاه بیشتر بوده است که رشد 23 درصدی را نشان می دهد.همانطور که در مقاله سال گذشته عنوان کرده بودیم فراری بر روی مدل پورتوفینو  حساب ویژه ای باز کرده بود و حال پس از عرضه این خودرو به بازار مشخص شده که رشد فروش این اسب وحشی ایتالیایی بر پایه همین مدل نوظهور استوار است.

فروش کلی محصولات 8 سیلندر فراری رشد 30.6 درصدی داشته درحالی‌که محصولات 12 سیلندر نیز رشد 4.1 درصدی را تجربه کرده‌اند.البته رشد فروش فراری بیشتر در بازار چین رخ داده که دلیل افزایش سطح زندگی در این کشور پهناور است اما فراری اعلام کرده در دیگر بازار های دنیا هم نیز شاهد رشد فروش بوده است.

این خودروساز در آمریکا رشد 26.5 درصدی داشته درحالی‌که افزایش فروش فراری در منطقه‌ی اروپا، خاورمیانه و آفریقا برابر با 9.6 درصد بوده است. منطقه‌ی آسیا-اقیانوسیه هم رشد 29.3 درصدی داشته است. فروش فراری در چین، هنگ کنگ و تایوان فوق‌العاده بوده و افزایش 79.2 درصدی را بر جای گذاشته است.

این امر سبب شده که درآمد فراری نیز افزایش قابل توجهی باید که بخش از آن نیز به فروش قطعات و پیشرانه مربوط بوده است. درآمد خالص این برند در این بازه‌ی زمانی افزایش 940 میلیون یورویی یا به عبارتی 13.1 درصدی داشته است.

برچسب ها:

فراری ferrari
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/2/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط