icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین فورد برانکو نیامده توسط هنسی تیون شد

فورد برانکو نیامده توسط هنسی تیون شد

comments 0 1397/10/11

فورد برانکو یکی از خودروهای نماید این برند آمریکایی محسوب می گردد که طرفرداران این شاسی بلند برای بازگشتش لحظه شماری می کنند. اما طبق اطلاعات موجود تا بازگشت برانکو 2020 یکسال دیگر زمان باقی آمده است اما هنسی  تیونر مشهور تگزاسی یعنی هنسی پیش از رونمایی این خودرو تدارک ویژ های را برای تیون کردن آن در نظر گرفته است.

هنسی اخیرا صفحه ای را به وب سایت خود افزوده است که اشاره ای به ارتقای های فنی و بدنه ای نسل جدید برانکو کرده است. بنا بر همین اطلاعات، هنسی ارتقای های ویژه ای شامل سیستم تهویه مطبوع کاراتر، سیستم اینترکولر، سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ، سیستم تعلیق جدید و رینگ و لاستیک‌های آفرود برای برانکو 2020 در نظر گرفته است. این تیونر همچنین قول ارتقای بیشتر این خودرو را داده است.

فورد برانکو 2020

تاکنونه مشخص نشده که آیا هنسی از مشخصات پیشرانه این خودرو اطلاعاتی در دست داشته باشد البته این پیشرانه هر چه باشد ارتقای آن توسط هنسی کار ساده ای خواهد بود.قابل ذکر است اخیرا اطلاعاتی منتشر شده که برانکو نسل جدید از موتور سیلندر 2.7 لیتری اکوبوست بهره خواهد برد که پیش از این در داج  ST شاهد آن بوده ایم.با توجه به سابقه درخشان و همچنین توانایی های هنسی قابل پیش بینی است قدرت این موتور فراتر 500 اسب بخار گردد.

فورد برانکو 2020

جالب این است که علی غرم تمامی این اخبار و اطلاعات فورد تاکنون تولید نسل جدید برانکو را تایید نکرده است از همین رو تا مشاهده این خودرو در خیابان ها زمان زیادی باقی مانده است. در واقع گفته شده فورد پیش از معرفی برانکو اقدام به رونمایی اکسپلورر 2020 و سری F سوپر دیوتی خواهد کرد. به این ترتیب ما تا سال 2020 شاهد بازگشت آفرودر نمادین فورد نخواهیم بود.

هنسی با این اقدام خود باعث گردیده که مشتریان برانکو با رونمایی این خودرو بصورت رسمی از آماده بودن پکیج ارتقای آن شادامان باشند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط