icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین فورد موستانگ شلبی 2019، شیک تر و به روزتر

فورد موستانگ شلبی 2019، شیک تر و به روزتر

comments 0 1397/3/23

سیستم تعلیق جدید در کنار تغییرات ظاهری باعث شده اند فورد موستانگ شلبی همچنان جذاب بماند

خشن ترین محصول فورد در مدل به روز شده ی خود قرار است حتی خشن تر هم بشود. مدل 2019 شلبی GT350 دچار تغییراتی شده است که باعث بهبود عملکرد این خودرو خواهد شد. دقت بیشتر، تعادل بهتر و همان پیشرانه ی قدرتمند 5.2 لیتری 8 سیلندر باعث  می شوند تا ایین خودرو هم در جاده و هم پیست عملکرد فوق العاده ای داشته باشد. تعلیغ های استاندارد مدل قبلی این ماسل کار به وسیله ی فنرهای جدید دوباره تنظیم شده اند که به هندلینگ و تعادل بهتر این خودرو کمک خواهد کرد. همچنین فورد با توجه به ماهیت اسپرت این خودرو سیستم کنترل پایداری شلبی GT350 در سه حالت قابل تنظیم است. فورد با همکاری میشلن، کمپانی بزرگ تایر فرانسوی، برای GT350 چسبندگی بیشتری را نیز تضمین می کند. این لاستیک ها در جلو با سایز 295 و در عقب 305 می باشند که رینگ های 19 اینچی را احاطه می کنند. ترمز های این خودرو در جلو دارای 6 پیستون و در عقب 4 پیستون می باشند که  محصول شرکت برمبو هستند و همچنین اسپویلر عقب دچار تغییراتی شده است که به ایرودینامیک بیشتر این خودرو کمک می کند.

در زیر کاپوت این خودروی اسپرت آمرکایی یک پیشرانه ی قدرتمند 5.2 لیتریی 8 سیلندر که تا دور موتور 8250 دور در دقیقه نیز توان چرخش پیستون دارد جای گرفته است و 526 اسب  بخار قدرت و 581 نیوتون متر گشتاور تولید می کند که از طریق یک گیربکس 6 سرعته دستی به چرخ های عقب انتقال پیدا  می کند.

به گفته ی یکی از برترین رانندگان فورد و قهرمان مسابقات فورمولا، این خودرو در کنار چسبندگی بهتر، ترمز قوی تر و شاسی بهبود یافته توانسته است به سطح جدیدی از عملکرد و رانندگی دست پیدا کرده است. او همچنین اضافه کرد که این خودرو هم برای حرفه ای ها و هم تازه کار ها در پیست بسیار مناسب و ارزشمند است در حالی به راننده حس فوق العاده مانند یک ابر قهرمان را القا می کند. علاوه بر این ها این کوپه سر پیچ ها بسیار عالی است و همیشه آماده ی فشار بیشتر می باشد.

user-img

نویسنده :

کسری اخوی

comments 0 1397/3/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط