icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین فورد موستانگ مخصوص مسابقات نسکار 2020 معرفی شد

فورد موستانگ مخصوص مسابقات نسکار 2020 معرفی شد

comments 0 1398/5/28

بدون شک یکی از هیجان انگیز ترین مسابقات خودرویی جهان مسابقات نسکار است. فورد پرفورمنس که هر ساله در این مسابقات حضور دارد برای مسابقات سال جدید  نسخه بروز شده فورد موستانگ مخصوص این مسابقات را معرفی کرد.

موستانگ نسکار 2019 در ظاهر به مدل شلبی GT350 شباهات‌هایی داشت اما در خودروی فصل 2020 اینطور نیست زیرا فورد ظاهر این خودروی مسابقه‌ای جدید را مشابه موستانگ GT طراحی کرده است؛بنابراین حالا در موستانگ نسکار 2020 چراغ‌های جلوی جدیدی دیده می‌شود که البته مثل سایر خودروهای نسکار این چراغ‌ها واقعی نبوده و در اصل برچسب هستند.

این خودرو بروز شده توسط دو شرکت فورد دیزاین و مرکز فنی پرفورمنس فورد توسعه یافته است. نخستین حضور مسابقه این خودرو در تاریخ 15 فوریه 2020 و در پیست بین‌المللی دیتونا خواهد بود. رچند این خودروی مسابقه‌ای هیچ ارتباطی با موستانگ تولیدی ندارد اما نسل ششم موستانگ ثابت کرده است که در دنیای موتوراسپرت حریف قابل‌توجه و سرسختی است.

موستانگ مسابقه‌ای نه‌تنها در طول مسابقات نسکار فصل 2019 پنج پیروزی کسب کرده بلکه از 20 مسابقهٔ اول فصل جاری مسابقات قهرمانی سوپرکارهای استرالیا هم در 17 مسابقه به پیروزی رسیده و در نیم‌فصل این مسابقات در صد جدول سازندگان قرار دارد.

برچسب ها:

فوردموستانگ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/5/28
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط