icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین فولکس واگن پاسات 2020 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شد

فولکس واگن پاسات 2020 در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شد

comments 0 1397/10/22

تا بازگشایی نمایشگاه خودروی دیترویت زمانی زیادی باقی نمانده است و خودروسازان برتر جهان خود را برای اولین رویداد بزرگ خودروی جهان در سال 2019 اماده می کنند. فولکس واگن در حساب توییتری خود همراه با  انتشار تیزر نسل جدی پاسات نوشت :سال گذشته بیش از 4.25 میلیون سدان در بازار خودروی آمریکا بفروش رسیده است. این اولین تیزر از یک خودروی جدید بوده که قرار است چند روز دیگر در نمایشگاه دیترویت رونمایی شود.

فولکس واگن پاسات 2020

در تیزر منتشر شده چیز زیادی دستگیرمان نمی شود چرا که فقط رینگ 5 پره‌ی گیرا به همراه لاستیک‌های کانتیننتال کانتی پرو قابل رویت است.اما در تصاویر که از نسخه پرتوتایپ این خودرو منتشر شده است متوجه خواهیم شد پاسات معرفی شده در دیترویت متعلق به نسخه‌ی پرچم‌دار R است و رینگ‌های 19 اینچی موجود در نیزر فوق مخصوص همین نسخه می باشد.مدل های پایه این خودرو مجهز به رینگ های 17  و 18 اینچی می باشد.

فولکس واگن پاسات 2020

به غیر از رینگ های جدید تغییرات عمده ای را در پاسات 2020 مشاهده نخواهیم کرد . این خودرو همچنان از پلت فرم مشهور این شرکت با نام MQB بهره خواهد برد که دیگر محصولات فولکس واگن نظیر همچون جتا، گلف و آرتئون استفاده  بکار گرفته شده است. در نتیجه پاسات 2020 به همان پیشرانه 2.0 لیتری توربو با قدرت174 مجهز شده است اما انتظار می رود کمی گشتاورش بیشتر شده باشد.

فولکس واگن پاسات 2020

پاسات 2020 همانند نسخه فعلی و اطلس سه ردیفه در تاسیسات چاتانوگا تنسی به تولید خواهد رسید. چهار تریم ناشناخته در زمان عرضه قابل انتخاب خواهد بود و قیمت مدل‌ها نیز احتمالاً افزایش خواهد یافت. با پردیس خودرو همراه باشید تا با آغاز بکار نمایشگاه خودروی دیترویت  اطلاعات تکمیلی از این خودرو را به حضورتان برسانیم

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط