icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین قابلیت سفارش 3 خودروی جدید ضد گلوله مرسدس بنز

قابلیت سفارش 3 خودروی جدید ضد گلوله مرسدس بنز

comments 0 1398/8/10

محصولات گرانقیمت و لاکچری مرسدس بنز از گذشته تاکنون یکی از خودروهایی بوده است که مورد استفاده اشخاص مهم و سیاستمدارن قرار گرفته است از همین رو این خودروساز آلمانی جهت حفاظت از سرنشنیان مهم خود ،همیشه دست برتر را در ضد گلوله کردن محصولات خود در اختیار داشته است. هم اکنون نیز ژرمن ها 3 مدل متمایز مرسدس بنز کلاس S ضد گلوله را معرفی نموده اند.

در واقع سابقه تولید خودروهای زرهی مرسدس به حدود یک قرن پیش یعنی سال 1928 بازمی‌گردد. در آن سال بود که امپراتوری ژاپن دستور تولید یک جفت لیموزین تقویت شده به منظور مراقبت از امپراتور هیروهیتو و اعضای خانواده سلطنتی را داد. این خودروها در آن زمان دارای بالاترین استانداردهای محافظتی بودند و امروزه نیز محصولات گارد مرسدس از بالاترین استانداردها برخوردار هستند.

 

 

سفارش‌های اولیه همانند مدل 770 گرند مرسدس که توسط امپراتور ژاپن ارائه شده بودند نشان دهنده‌ی اولین تجربه‌ی یک خودروساز در تولید محصولات ضدگلوله و زرهی فابریک کارخانه بود. دایملر از آن زمان به بعد خودروهای تقویت شده زیادی را تولید کرده که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به مدل‌های شاخصی همچون مدل افسانه‌ای 600، 500، 540 K و 280 SEL اشاره کرد.

خود S کلاس در هر نسل تولیدی با ویژگی‌های ضدگلوله‌ای و زرهی قابل سفارش بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به کد کلاس‌های 126، 140، 220، 221 و همین نسل فعلی 222 اشاره کرد. S کلاس امروزی در سه نسخه گارد عرضه می‌شود که هرکدام از پیشرانه 12 سیلندر برای خنثی کردن وزن اضافی سیستم‌های حفاظتی استفاده می‌کنند.

این خانواده با مرسدس بنز S600 گارد آغاز می‌شود که در سال 2014 به اولین خودرویی تبدیل شد که توانست استانداردهای حفاظت بالستیک VR9 را پاس کند. این خودرو ابعاد بسیار بزرگی دارد.مدل بعدی مرسدس-مایباخ S650 گارد است که حتی فاصله بین محوری بیشتری داشته و به‌صورت استاندارد با صندلی‌های عقب اجرایی عرضه می‌شود. یک پله بالاتر هم مدل مایباخ S650 پولمن گارد قرار می‌گیرد که طویل‌ترین نسخه بین این سه خودرو بوده و حتی طویل‌تر از جدیدترین نسل GLS و قدبلندتر از برخی از کراس اوورهای دایملر محسوب می‌شود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/8/10
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط