icon-sign ورود / ثبت نام

مجله ماشین قابل توجه ترین خودروهای نمایشگاه لس آنجلس 2017

قابل توجه ترین خودروهای نمایشگاه لس آنجلس 2017

شرکت های بزرگی در جریان نمایشگاه لس آنجلس 2017 حضور پیدا کردند. از جمله باید به بی ام و، مرسدس بنز، لندروور، مزدا، جگوار، لندروور، شورولت، فورد و برخی دیگر اشاره داشت.

این خودروسازها همیشه سعی می کنند بهترین ها را در نمایشگاه های بین المللی به نمایش درآورند و سال جاری در نمایشگاه لس آنجلس شاهد معرفی خودروهایی بودیم که هر یک با ویژگی های بزرگی همراه هستند.

برخی از آنها سوپر اسپرت بودند و برخی دیگر نیز شاسی بلند به شمار می رفتند. به هر حال در این مطلب قصد داریم شما را با برترین خودروهای نمایشگاه لس آنجلس 2017 اشاره کنیم که قطعا می توانند نظر هر فردی را به خود جلب کنند.

0 1396/9/16
قابل توجه ترین خودروهای نمایشگاه لس آنجلس 2017
قابل توجه ترین خودروهای نمایشگاه لس آنجلس 2017

1- جیپ رانگلر

1- جیپ رانگلر

شرکت جیپ یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو بوده که تاکنون توانسته با عرضه شاسی بلندهای توانمند برند بزرگی را برای خود بسازد. اخیرا در جریان نمایشگاه لس آنجلس این کمپانی تصمیم گرفت شاسی بلند جدید رانگلر را معرفی کند. خودرویی که تغییر طراحی در ظاهر نداشته و آنچه که تغییر کرد مشخصات فنی و فضای داخلی است که در مقایسه با فضای ظاهری تغییرات بزرگتری هستند.

 

2- i8 رودستر

2- i8 رودستر

شرکت بی ام و در جریان نمایشگاه لس آنجلس از نسخه رودستر بی ام و i8 رونمایی کرد. مدلی که نسبت به نسخه کوپه طراحی تهاجمی داشته اما در پیشرانه با یک مدل 369 اسب بخاری رو به رو هستیم که تفاوتی با نسخه کوپه ندارد. در کنار مدل رودستر، شرکت بی ام و نسخه کوپه 2019 آن را معرفی کرده که تغییرات خاصی جز تغییرات جزئی در ظاهر و برخی مشخصات فنی نداشته است.

 

3- شورولت کوروت ZR1

3- شورولت کوروت ZR1

شرکت شورولت در جریان نمایشگاه لس آنجلس از کوپه قدرتمند کوروت ZR1 رونمایی کرد. گذشته از آن نسخه رودستر این خودرو رونمایی شده که می تواند عملکردی همانند نسخه کوپه داشته باشد. پیشرانه 750 اسب بخاری مشابه نسخه کوپه هر دو مدل را به یکی از سریعترین خودروهای کوپه سال 2017 تبدیل کرده که در نمایشگاه و غرفه شورولت همچون ستاره ای درخشیدند.

 

4- لندروور رنجروورSVAutobiography LWB

4- لندروور رنجروورSVAutobiography LWB

محصول جدید لندروور را باید یک مدل با عملکرد بالا لوکس دانست. لندروور مدلی را به کار گرفته که طول بیشتری داشته و پیشرانه پرتوان برای آن در نظر گرفته شده است. این خودرو شاسی بلند می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد و فراتر از یک مدل لوکس باشد. فضای داخلی با ترکیب چرم و چوب موجب شده تا شاهد مدلی باشیم که ساختار پریمیومی و لوکسی دارد. لندروور در نظر داشته این مدل را با قیمتی کمتر از 168 هزار پوندی عرضه دارد و باید آن را یکی از گران قیمت ترین مدل های این برند دانست.

 

5- مرسدس بنز CLS نسل جدید

5- مرسدس بنز CLS نسل جدید

شرکت مرسدس بنز در نهایت طی نمایشگاه لس آنجلس 2017 از نسل جدید CLS سدان اسپرت فست بک خود رونمایی کرد. مدلی با پیشرانه 450 اسب بخاری و طراحی متفاوت که نظر هر فردی را به خود جلب می کند. با ویژگی هایی که مرسدس بنز برای محصول جدید خود در نظر گرفته باید CLS جدید را یک مدل چشمگیر از برند آلمانی به شمار آورد.

 

6- مزدا 6

6- مزدا 6

شرکت ژاپنی مزدا در جریان نمایشگاه لس آنجلس به معرفی سدان جدید مزدا 6 پرداخت. خودرویی که با طراحی برگرفته از کانسپت اخیر توسعه یافته و توانست موردتوجه همگان قرار گیرد. زبان طراحی مزدا بسیار چشمگیر بوده از این رو هر محصول این کمپانی نظر هر فردی را به خود جلب می کند. مزدا 6 نیز چنین مدلی محسوب شده و با پیشرانه و ویژگی های قابل توجهی معفی شده است.

 

7- استون مارتین ونتیج

7- استون مارتین ونتیج

شرکتت استون مارتین یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودروهای لوکس بوده که توانسته تاکنون محصولات بزرگی را عرضه دارد. پیشتر در نمایشگاه لس آنجلس شاهد به نمایش درآمد ونتیج نسل جدید اخیرا معرفی شده بودیم. این خودرو کوپه ساختار اسپرتی داشته و با پیشرانه پرتوان بیش از 500 اسب بخاری AMG در جاده ها می تواند عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. البته استون نسخه GT و داخل پیستی از این مدل را معرفی کرده و تنها به نسخه کوپه بسنده نکرده است.

 

8- جگوار XE SV PROJECT 8

8- جگوار XE SV PROJECT 8

شرکت جگوار همچون دیگر رقبا در نمایشگاه لس آنجلس حضور پیدا کرد و محصولات مختلفی را برای نمایش داشت. یکی از آن سدان مسابقه ای XE SV PROJECT 8 بود. مدلی که در فستیوال گودوود معرفی شده و باری دیگر جگوار آن را در نمایشگاه لس آنجلس 2017 به نمایش درآورده است. حتی در پیست نوربرگرینگ توانسته افتخارات بسیاری را به ارمغان آورد. رکورد 7 دقیقه و 21 ثانیه در مقایسه با رکورد 7 دقیقه و 23 ثاینه آلفارومئو Giulia Quadrifoglio نشان از عملکرد بهتر آن است.

 

9- لکسوس RXL

9- لکسوس RXL

شرکت لکسوس در نمایشگاه لس آنجلس سال جاری نسخه طولانی محور و هیبریدی RXL شاسی بلند فول سایز جذاب و لوکس خود را معرفی کرد. مدلی که طراحی جذاب همیشگی موجب حیرت همگان شد. با پیشرانه 3.5 لیتری شش سیلندر 290 اسب بخاری قدرت بالایی را به RXL می بخشد تا در کنار رقبا عملکرد بالایی از خود نشان دهد و یکی از مدل های برتر بازار به شمار رود. البته لکسوس تا سال آینده RXL را در بازار عرضه نمی دارد و با قیمت پایه 50 هزار دلاری نباید انتظار کمتری داشت.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود که شرکت ها برای نمایشگاه های سال آینده چه برنامه ای دارند و باید با چه مدل هایی در سال آینده رو به رو شویم.

نویسنده :

مهتاب جهاندار

0 1396/9/16


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط