icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین قیمت رولز رویس کولینان منصوری مشخص شد

قیمت رولز رویس کولینان منصوری مشخص شد

comments 0 1398/5/21

حتما به یاد دارید که در نمایشگاه ژنو یکی از مهمترین و البته جذابترین غرفه مربوط به تیونر سطح بالای منصوری بود. وی در غرفه خود محصولات بسیار خاصی را به نمایش گذاشته بود اما شاید شاسی بلند رولزرویس کولینان از شاخص ترین آنها بود. حالا خبر رسیده که این خودروی اشرافی برای فروش آماده شده و قیمت آن مشخص گردیده است.

بر این اساس قیمت کولینان تیون شده توسط منصوری ۷۸۵ هزار یورو (۸۷۹ هزار و ۷۸۰ دلار) خواهد بود و تنها 13 نسخه از آن تولید خواهد شد. 

البته یک نمایندگی فروش محصولات لوکس در آلمان این خودرو را با قیمت ۶۴۸ هزار و ۵۰۰ یورو (۷۲۶ هزار و ۷۹۹ دلار) آگهی کرده است چرا که وی اعتقاد دارد با توجه به قیمت 325 هزار دلاری نسخه استاندارد ،قیمت اعلام شده بالا برای مشتریان مقرون به صرفه نخواهد بود.

به‌گفته‌ی فروشنده‌، خودرو کالینان دو ماه پس از ثبت سفارش به‌دست مشتری می‌رسد و از تمامی لوازم‌های سفارشی منصوری بهره می‌برد. تغییرات اعمال‌شده‌ی منصوری کیت بدنه‌ی پهن، بال عقب، پوشش مخصوص موتور، سیستم اگزوز اسپرت، سیستم تعلیق تنظیم‌شونده و رینگ‌های ۲۴ اینچی را شامل می‌شود. همانند نمونه‌ی معرفی‌شده در نمایشگاه ژنو، این مدل هم از رنگ‌بندی دوگانه‌ی سیاه مات و نقره‌ای در بدنه بهره می‌برد. در کابین خودرو نیز، از تودوزی بژ روشن و تزیین تیره‌رنگ استفاده شده و هماهنگی جذابی به‌وجود آورده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/5/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط