icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین قیمت نسل جدید فورد F-150 نسل جدید مشخص شد

قیمت نسل جدید فورد F-150 نسل جدید مشخص شد

comments 0 1399/5/5

فورد به تازگی از نسل جدید پیکاپ مهیج F-150 رونمایی کرده است . این خودرو از بدو معرفی خود بسیار مورد توجه قرار گرفته و حالا این کمپانی آمریکایی قیمت محصول جدید خود را اعلام کرده است.

بر اساس گزارشی که توسط CarsDirect منتشر شده است، قیمت پایهٔ F150 مدل ۲۰۲۱ از ۳۰,۶۳۵ دلار برای تیپ XL تک کابین ۴×۲ آغاز می‌شود. این قیمت پایهٔ نسل جدید پیکاپ فول سایز فورد تنها ۱۹۵ دلار نسبت به نسل قبلی افزایش پیدا کرده است.

F150 با این قیمت دقیقاً بین رقبای خود قرار می‌گیرد یعنی کمی بالاتر از شورلت سیلورادو با قیمت پایهٔ ۳۰,۰۹۵ دلار برای نسخهٔ کاری تک کابین ۴×۲ و پایین‌تر از دوج رم با قیمت پایهٔ ۳۳,۸۴۰ دلار برای تیپ Tradesman دو کابین کوتاه ۴×۲؛ اما هرچند نسخهٔ پایهٔ F150 افزایش قیمتی بسیار جزئی را نسبت به نسل قبلی تجربه کرده اما در دیگر تیپ‌ها این‌گونه نیست زیرا به گفتهٔ CarsDirect، قیمت تیپ لاریات یک‌ونیم کابین هم‌اکنون از ۴۶,۸۹۰ دلار آغاز می‌شود که ۱,۹۴۵ دلار بیشتر از قبل شده است. قیمت تیپ کینگ رانچ یک‌ونیم کابین هم با افزایشی ۳,۳۴۰ دلاری به ۵۸,۰۲۵ دلار رسیده است.

 

در این نسل اما فورد برای اولین بار قوای محرکهٔ هیبریدی را هم برای F150 ارائه کرده است که می‌تواند برای همهٔ موتورهای بنزینی آن سفارش داده شود. این قوای محرکه برای همهٔ تیپ‌های F150 از LX تا لیمیتد ارائه می‌شود اما قیمت آن با توجه به پیشرانهٔ درون‌سوزی که در کنار آن قرار می‌گیرد متفاوت خواهد بود. کسانی که سیستم هیبریدی را با موتور پایهٔ ۳.۳ لیتری V6 می‌خواهند باید ۴,۴۹۵ دلار پرداخت کنند که این یعنی ارزان‌ترین نسخهٔ هیبریدی این پیکاپ ۳۵,۱۳۰ دلار قیمت خواهد داشت. کسانی که می‌خواهند سیستم هیبریدی در کنار موتور ۲.۷ لیتری V6 اکوبوست قرار گیرد باید ۳,۳۰۰ دلار اضافه پرداخت کنند درحالی‌که سفارش این سیستم برای موتورهای ۳.۵ لیتری V6 اکوبوست یا ۵ لیتری V8 با پرداخت ۲,۵۰۰ دلار صورت می‌گیرد.

 

از سوی دیگر، قیمت گران‌ترین نسخهٔ نسل جدید F150 که مدل لیمیتد دو کابین ۴×۲ است از ۷۲,۵۲۰ دلار آغاز می‌شود. سفارش سامانهٔ چهارچرخ محرک برای این مدل قیمت آن‌را به ۷۵,۹۴۵ دلار افزایش می‌دهد و سفارش سیستم هیبریدی هم ۲,۵۰۰ دلار دیگر به قیمت آن اضافه می‌کند تا به ۷۸,۴۴۵ دلار برسد. بدین ترتیب، با سفارش چند آپشن دیگر مثل روکش ۹۹۵ دلاری قسمت بار و پوشش محافظ ۵۹۵ دلاری قسمت بار، قیمت این F150 را به‌راحتی به بیش از ۸۰ هزار دلار می‌رساند.

برچسب ها:

فوردپیکاپ
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/5/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط