icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین قیمت و مشخصات پولستار 2 مشخص شد ،فقط اندکی گرانتر از تسلا

قیمت و مشخصات پولستار 2 مشخص شد ،فقط اندکی گرانتر از تسلا

comments 0 1399/2/7

پولستار نهایتا قیمت و مشخصات کامل پولستار 2 را اعلام کرد.

این فست‌بک پرفورمنس و الکتریکی، قیمت پایه 59900 دلاری خواهد داشت که 3 هزار دلار کمتر از قیمت اولیه مورد انتظار برای این خودرو می‌باشد. البته قیمت پولستار 2 دقیقاً 2910 دلار بیشتر از تسلا مدل 3 پرفورمنس پرچم‌دار است.

وقتی تمامی مشوق‌های خرید و معافیت‌های مالیاتی را در نظر بگیرید، میزان کاهش قیمت این خودرو به 9500 دلار خواهد رسید. مدیر پولستار آمریکا گفته است که قیمت این خودرو کمتر از هدف اولیه شرکت بوده و همه‌ی رزرو کنندگان کنونی خواهند توانست از مشوق‌ها استفاده کنند. او همچنین اضافه کرده است:

با وجود گزینه خرید آنلاین، قیمت پایین‌تر، مشوق‌های مالیاتی و تولید رو به افزایش، پولستار 2 موقعیت خوبی برای موفقیت در بازار آمریکا دارد.

پولستار همچنین قیمت آپشن های این خودرو را نیز اعلام کرده است. پکیج پرفورمنس قیمت 5 هزار دلاری خواهد داشت درحالی‌که برای کابین چرم ناپا و رینگ‌های 20 اینچی آلیاژی و رنگ‌های متالیک بدنه باید به ترتیب 4 هزار و 1200 دلار پرداخت کنید.

پولستار 2 مدل 2021 از دو پیشرانه الکتریکی با قدرت 408 اسب بخار و گشتاور 660 نیوتون متر استفاده کرده و باتری 78 کیلووات ساعتی آن برد 443 کیلومتری ایجاد می‌کند. پولستار 2 اولین خودروی دنیاست که از سیستم اطلاعات سرگرمی فابریک اندرویدی استفاده کرده و دستیار صوتی و نقشه‌های گوگل و… را ارائه می‌کند.

اولین نمونه‌های این خودرو از تابستان سال جاری میلادی به دست مشتریان خواهد رسید. مشتریان می‌توانند این خودرو را به‌صورت آنلاین خریداری کرده یا به شوروم های پولستار با نام پولستار اسپیس مراجعه کنند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/2/7
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط