icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لامبورگینی آونتادور SVJ 63 در مونتری معرفی شد

لامبورگینی آونتادور SVJ 63 در مونتری معرفی شد

comments 0 1398/5/29

یکی از شاخص ترین محصولات لامبورگینی بطور قطع نسخه آونتادرو SVJ  است که در نمایشگاه خودروی ژنو 2019 نسخه رودستر ان نیز رونمایی شد.حال این سوپر اسپرت ساز ایتالیایی پا را فراتر نهاده و نسخه SVJ 63 این گاو خشمیگن را نیز در هفته مونتری معرفی کرده است.عدد 63 اضافه شده یاد آور سال تاسیس برند لامبورگینی می باشد.

آونتادور SVJ 63 سطح بالایی از شخصی سازی را به خریداران متمول خود ارائه می دهد لذا ترکیب رنگ های متنوعی برای این سوپر اسپرت 12 سیلندر قابل سفارش است. لامبورگینی هشت رنگ جدید برای بدنه و چندین ترکیب و تریم برای کابین این ابرخودرو را درنظر گرفته است، ضمن اینکه یک نشان روی بدنه این اونتادور نصب خواهد شد تا همه بدانند که این یک نسخه معمولی نیست.

لامبورگینی اعلام کرده تنها 63 نسخه از این نسخه خاص آونتادور SVJ را تولید خواهد کرد تا به نوعی مجددا یاد سال 1963 ،بعنوان سال تاسیس این کمپانی باشد. . در حالی که این پکیج تنها به شخصی سازی ظاهر اونتادور SVJ محدود شده و هیچ ارتقای فنی در آن دیده نمی‌شود، باید یادآوری کنیم که این خودرو در حالت استاندارد قادر است یک دور پیست نوربرگ رینگ را در کمتر از هفت دقیقه طی کند، پس نیازی چندانی به ارتقا مشخصات فنی ندارد!

قابل ذکر لامبورگینی در مونتری از یک هایپر کار دیگری با نام اورکان GT Celebration نیز رونمایی کرد. وجود کلمه Celebration در نام این نسخه هوراکان و همچنین طرح‌های گرافیکی اعمال شده روی بدنه آن، به موفقیتهای پی در پی هوراکان در مسابقات اتومبیلرانی مختلف در آمریکای شمالی اشاره دارد. هوراکان موفق شده که در دو فصل متوالی در مسابقات 24 ساعته دایتونا و همچنین 12 ساعته سبرینگ مقام قهرمانی را کسب کند.

بدین ترتیب لامبورگینی در طرح‌های گرافیکی اعمال شده روی بدنه این قهرمانی‌ها را به رقبا و طرفداران خود یادآوری کرده است. قلب تپنده این نسخه هوراکان نیز همان پیشرانه 10 سیلندر نسخه Evo بوده و لامبو قصد دارد که آن را تنها به بازار آمریکای شمالی عرضه کند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/5/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط