icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لامبورگینی اورکان 2020 گوشه چشم نشان داد

لامبورگینی اورکان 2020 گوشه چشم نشان داد

comments 0 1397/10/16

لامبورگینی مدتی است که در حال کار بر روی نسخه فیس لیفت اورکان 2020 است. ظاهرا مراحل طراحی و تولید این خودرو روزهای پایانی خود را طی می کند چرا که این سوپر اسپرت ایتالیایی به تازگی تیزری از این خودرو را منتشر نموده است.البته تصاویر منتشر شده در اپلیکیشن لامبورگینی خیلی مشخص نیست چراکه فقط بخش هایی از خودرو به نمایش گذاشته است.برای مثال در یکی از تصاویر چراغها جلو خودرو نمایان است که  نمای بروز رسانی شده و استفاده دی لایت های جدید قابل تشخیص است.در همین تصویر گوشه ای از سپر نیز به تصویر کشیده که نشان می دهد کمی تهاجمی تر شده است.

لامبورگینی اورکان 2020

تصویر دوم متعلق به ورودی های های هوای جانبی خودرو است که به رنگ مشکی براق تزیین شده و از یک باله افقی بهره می برد.همانطور که اشاره شد در تصاویر منتشر شده نمایی نمی توان کلیات را مشاهده کرد.اما در تصاویرجاسوسی شکار شده نمایی دقیق تر از خودرو مشخص است. بر همین اساس علاوه بر تغییرات فوق می توان در این تصاویر جاسوسی مشاهده کرد که نمای عقب تا حدودی تغییر یافته و اگزوزهای دوگانه جدید بکار گرفته شده است. در این قسمت همچنین دیفیوزر جدید و خروجی‌های هوای اضافه هم به چشم می‌خورند.

لامبورگینی اورکان 2020

 

با توجه به اطلاعات در دست تغییرات اورکان 2020 به نمای بیرونی ختم نمی گردد چرا که در کابین نیز یک صفحه نمایش لمسی متصل به نرم افزای های سرگرمی و اطلاعاتی به منظور ظاهری مدرن تر اضافه شده است. فعلاً اطلاعات کمی از این نمایشگر در دست است اما تصاویر قبلی نشان داده‌اند که این صفحه‌نمایش جایگزین حداقل 23 دکمهٔ مختلف و سه کنترلر دوار شده است.

لامبورگینی اورکان 2020

 

در خصوص مشخصات فنی هنوز اطلاعاتی درز نکرده است اما می توان حدس زد که قلب آهنین اورکان 2020 همان پیشرانه قبلی 5.2 لیتری 10 سیلندر خواهد بود که در نسخه جدید با توجه به برزورسانی های انجام شده حالا از قدرت بیشتری برخوردار است. این موتور هم‌اکنون در نسخهٔ استاندارد اوراکان 610 اسب بخار قدرت و 560 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند.البته اخیرا نسخه فیس لیفت آئودی R8 توسط کمپانی مادر این دو برند ،فولکس واگن رونمایی شده که این خودرو نیز از همان پیشرانه بهره می برد اما تغییرات ایجاد شده باعث گردیده قدرتش به 620 اسب بخار وگشتاورش به 580 نیوتن متر افزایش یابد. از همین رو امکان دارد همین اعداد و ارقام را در اورکان جدید مشاهده کنیم.

برچسب ها:

لامبورگینی
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط