icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لامبورگینی مرموز در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019

لامبورگینی مرموز در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019

comments 0 1398/6/3

تا بازگشایی نمایشگاه فرانکفورت مدت زیادی باقی نمانده و خودروسازان بزرگ جهان با انتشار تصاویر ،برنامه خود برای حضور در این نمایشگاه را رسانه ای می نمایند. لامبورگینی هم ظاهر برای حضور در این رویداد خودرویی برنامه های گسترده ای دارد چرا که به تازگی یک تیزر بسیار مرموز را منتشر نموده است.این برند ایتالیایی تاکنون اطلاعاتی در خصوص این خودرو را منتشر ننموده وصرفا به یک جمله "چشمان خود را باز کنید و آینده را مشاهده نمایید" بسنده نموده است.

اما گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که این محصول جدید می‌تواند هایپرکار تولیدی محدودی باشد که با الهام از کانسپت ترزو میلنیو ساخته شده است. در همین حال، با نگاه به تیزر می‌توان شباهت‌هایی را با کانسپت مذکور مشاهده کرد. خودرویی که در این تیزر دیده می‌شود شباهت قابل‌توجهی به کانسپت ترزو میلنیو دارد زیرا هردو خودرو ارتفاع پایین، طراحی سقف دو حبابی و گلگیرهای جلوی تقریباً عمودی دارند. دی‌لایت‌های LED این خودرو نیز با تقلید از ترزو میلنیو طراحی شده‌اند ولی در اینجا تفاوتی دیده می‌شود زیرا بخش داخلی دی‌لایت‌ها در کانسپت صاف هستند درحالی‌که در تیزر به سمت پایین زاویه دارند. درهرحال فعلاً اطلاعات بسیار کمی از این محصول جدید لامبورگینی در دست است اما طبق گزارش‌ها ظاهراً این خودرو با کد LB48H شناخته می‌شود به قوای محرکهٔ هیبریدی با پیشرانهٔ V12 مجهز است.

مشخصا تاکنون هیچ چیز بطور رسمی معرفی نشده است اما گفته می شود هایپر کار تولید محدود لامبورگینی حدود 1000 اسب بخار قدرت خواهد داشت و از بر چسب قیمتی 2.5 میلیون دلاری بهره خواهد برد. . طبق گزارش‌های قبلی، لامبورگینی سال گذشته این خودرو را برای خریداران احتمالی به نمایش درآورده است؛ بنابراین احتمالاً تمامی نمونه‌های این هایپرکار فروخته شده‌اند. برنامهٔ کنفرانس‌های مطبوعاتی نمایشگاه فرانکفورت نشان می‌دهد که لامبورگینی قرار است در روز 10 سپتامبر (19 شهریور) رویدادی را در ساعت 11 صبح به‌وقت محلی برگزار کند. پس باید حدود بیست روز دیگر صبر کنیم تا پی به راز محصول مرموز لامبورگینی ببریم.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط