icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لندکروز دوباره فیس لیفت می شود

لندکروز دوباره فیس لیفت می شود

comments 0 1398/5/20

تویوتا لندکروز را باید یکی از پا به سن ترین خودروهای بازار محسوب کرد چرا که این خودرو برای نخستین بار در سال 2008 معرفی شد و امروز پس حدود11 سال همچنان با همان ظاهر اولیه عرضه می شود. البته در طول این سالها چندین بروزرسانی برروی این خودرو صورت گرفته است اما به هر حال لندکروز در این سگمنت رقابتی یکی از قدیمترین گزینه های محسوب می گردد.

به تازگی تصاویر جاسوسی مرموزی منتشر شده که نشان می دهد تویوتا همچنان بدنبال عرضه نسل جدید این خودرو نیست وبرای سال 2020 باید منتظر نسخه فیس لیفت آن باشیم. وب‌سایت Kolesa.ru  رند رهایی از لندکروز فیس لیفت را منتشر کرده ک می تواند به واقعیت بسیار نزدیک باشد. در این رندرها می‌توانیم تغییر جلوپنجره و استفاده از ورودی‌های هوای کوچک را ببینیم. در نمای عقب نیز بخش پایینی کمی تغییر کرده و خروجی‌های اگزوز شکل جدیدی به خود گرفته‌اند.

احتمال دارد این لندکروزر فیس لیفت شده در برخی از بازارها عرضه شود. به‌هرحال گفته شده نسل جدید این شاسی بلند ژاپنی به عنوان مدل سال 2021 معرفی خواهد شد و احتمال حفظ ساختار بدنه روی فریم آن وجود دارد؛ اما شایعاتی مبنی بر حذف پیشرانه‌ی 8 سیلندر و استفاده از پیشرانه‌ی 6 سیلندر توئین توربو به گوش رسیده است. همچنین گفته شده نسل جدید لندکروزر با قوای محرکه‌ی هیبریدی نیز عرضه خواهد شد هرچند فعلاً نمی‌توان به این خبرها چندان اعتنا کرد.

هنوز مشخص نیست چه زمانی تویوتا چه زمانی لندکروز را رونمایی خواهد کرد. قبلاً گفته شده احتمال رونمایی از کانسپت لندکروزر جدید در نمایشگاه توکیو وجود دارد و به این ترتیب می‌توانیم پیش‌نمایشی از نسل جدید این خودرو را داشته باشیم. مدل تولیدی هم سال بعد پدیدار شده و در پاییز سال 2020 به‌صورت رسمی معرفی می‌شود.

برچسب ها:

تویوتالندکروز
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/5/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط