icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لوتوس از لوگوی جدید خود رونمایی کرد

لوتوس از لوگوی جدید خود رونمایی کرد

comments 0 1398/5/19

در امر برندینگ و اثر گذاری در ذهن مشتری، تغییر لوگو معنا ندارد اما زمانی که یک برند قصد داشته باشد عصری جدید  را آغاز نماید و گذشته نه چندان خوش سابقه خود را به فرا موشی بسپارد از لوگوی جدید استفاده می نماید.لوتوس هم از همین رویه استفاده کرده و در شروع معرفی محصولات جدید خود از لوگوی جدید خود نیز رونمایی کرد.

این خودروساز بریتانیایی از لوگوی جدید خود به عنوان بخشی از قرارداد جهانی با تیم لیگ برتری نورویچ سیتی رونمایی کرده است. برند لوتوس در لباسهای این تیم ورزشی در گروه های سنی متفاوت به کار خواهد رفت. همکاری بین لوتوس و نورویچ سیتی برای اولین بار در دیدار این تیم با لیورپول در فصل جدید مسابقات لیگ جزیره پدیدار خواهد شد.

در حقیقت لوتوس در دوران گذر قرار دارد و با معرفی محصولات جدید نظیر هایپر کار اویجا و توسعه چندین محصول جدید دیگر قصد دارد تا سبد محصولات خود را گسترده نماید و تا بتواند بعنوام یک خودروساز سطح بالا و پرفورمنس معرفی نماید.

لوگوی جدید این برند تفاوت اساسی با نمونه‌ی قبلی نداشته اما طرح سه بعدی لوگوی قبلی جای خود را به طراحی دو بعدی با فونت متفاوت داده است. البته رنگ‌های زرد و سبز مسابقه‌ای لوتوس همچنان در لوگوی این شرکت بکار خواهد رفت.

علاوه بر تولید هایپرکار اویجا، لوتوس در حال کار روی حداقل یک خودروی اسپورت دیگر است که این محصول بر پایه ی معماری کنونی اما اصلاح شده‌ی شرکت شکل خواهد گرفت. همچنین لوتوس برای اولین بار شاسی‌بلند خود را خواهد ساخت که اخیرا تصاویر جاسوسی آن در لباس لینک اند کو 01 منتشر شده است.

برچسب ها:

لوتوس
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/5/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط