icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لوگوی فولکس واگن تغییر کرد

لوگوی فولکس واگن تغییر کرد

comments 0 1398/6/3

فولکس واگن در یک دهه اخیر ،فراز های نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته و در سالهای اخیر  سعی نموده با معرفی زیر برند الکتریکی I.D برای همیشه رسوایی دیزل گیت را بدست فراموشی بسپارد .لذا این غول خودروسازی جهان علاوه بر تغییرات بنیادین و فاصله گرفتن از گذشته نزدیک نه چندان جذاب ،لوگوی خود را نیز تغییر داد تا یک هویت جدید از برند فولکس واگن را تداعی کند.

این لوگوی جدید قرار است در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی شود و مشخصا از طراحی  جدید این برند پیروی می کند. لوگوی فولکس‌واگن دارای طراحی 2 بعدی بوده و برجسته‌تر و رنگی‌تر از قبل خواهد بود. البته این لوگو همچنان ترکیبی از حروف V و W خواهد بود و با دیدن آن فوراً متوجه نسبتش با فولکس‌واگن خواهیم شد.

یکی از اعضای هیئت‌مدیره‌ی فولکس‌واگن که مسئول فروش و بازاریابی محصولات می‌باشد اعلام کرده است:

:برند فولکس واگن برای آینده روشن تصمیمات مهمی را گرفته است. برند سازی دوباره ما تصمیمی مهم و برای تعیین هدف ماست.فولکس واگن جدید نمایش دهنده تازگی ،قدرت و جذابیت است"

 

فولکس واگن همواره پس از رسوایی ویران کننده دیزل گیت در صدد است با استراتژی صحیح این پیچ تاریخی را به دست فراموشی بسپارد که این تغییر لوگو یکی از همین استراتژی هاست.  با آغاز سال بعد این لوگو در بازارهای آمریکای شمالی و جنوبی و دیگر بازارهای جهانی دیده خواهد شد. این شرکت در بیش از 171 کشور جهان حضور داشته و بیش از 10 هزار کارخانه و سایت دارد. این برند آلمانی همچنین لوگوی شنیداری خود را هم تغییر خواهد داد و در آینده صدای یک خانم روی آن بکار خواهد رفت.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط