icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لو رفتن تصاویر پورشه GT3 RS قبل از رونمایی

لو رفتن تصاویر پورشه GT3 RS قبل از رونمایی

comments 0 1396/11/20

در دنیا امروزی صنعت خودرو حفظ اسرار و تصاویر محصولات جدید کاملا سخت و طاقت فرسا می باشد چرا که در همه حال رقیبان و خبرنگاران مترصد فرصتی هستند تا بتوانند این اطاعات را بدست آورده و در جهت منافع خود از آنها استفاده نمایند از همین رو بازار تصاویر جاسوسی از خودروهای در حال تست های اولیه بسیار داغ دنبال می شود.اما این مهم وقتی به انتشار تصاویر  اصلی یک محصول جدید باشد، تبدیل به جنجال خواهد شد.

پورشه GT3 RS

پیش از این تصاویر جاسوسی متعددی از پورشه GT3 RS در رسانه های مختلف منتشر شده و بسیاری منتظر معرفی نسل جدید این خودرو بودند اما یک مجله استراالیایی بر اثر یک سهل انگاری برای دقایقی تصاویر رسمی این خودرو را منتشر کرد .همین چند دقیقه گافی تا به سرعت تصاویر این پورشه هیجان انگیر منتشر شود.

پورشه GT3 RS

پورشه GT3 از انجایی دارای اهمیت است که این خودرو قویترین پورشه تنقس طبیعی خواهد بود که مجوز حضور در خیابان را دارا می باشد.البته تاکنون اطلاعات فنی این خودرو بصورت رسمی منتشر نشده است اما طبق پیش بینی های انجام شده این خودرو به یک موتور 6 سیلندر 4.0 لیتری با بیشنه قدرت 520 اسب بخار مجهز شده است که حدود 20 اسب بخار از نسل قبلی خود قویتر شده است. البته بدیهی است که گشتاور تولیدی پورشه GT3 با این پیشرانه ،بیشتر از نسل قبلی باشد.

پورشه GT3 RS

در خصوص سیستم انتقال قدرت این خودرو باید گفت جعبه دنده دستی در نظر گرفته شده دو گزینه 7 سرعته دستی و 7 سرعته اتوماتیک خواهند بود. البته پیش بینی می شود در نسخه RS این خودرو جعبه دنده دو کلاچه پورشه موسوم به PDK مورد استفاده قرار بگیرد.این همه تغییرات فنی در پورشه GT3 RS جدید منجر گردیده که شتاب صفرتا صد کیلومتر با کاهش 0.1 ثانیه به 3.2 ثانیه برسد. البته این میزان قدرت بیشتر باعث افزایش 2 واحدی حداکثر سرعت گردیده و نهایتا سرعت 312 کیلومتری را برای این خودروی خیابانی رقم زده است.کاملا مشخص است که این خودرو در کنار موتور 9000 بر دقیقه ای خود به سیستم چهار چرخ متحرک مجهز گردید تا هیجان رانندگی چندین برابر شود.

پورشه GT3 RS

خریدران GT3 RS جدید می‌توانند با پرداخت هزینه بیشتر پکیج کلاب‌اسپورت را تهیه کنند که کمربند‌های شش‌نقطه‌ای، کپسول اطفای حریق و یک رول‌بار آلومینیومی را در اخیتار آن‌ها قرار می‌دهد. انتظار می‌رود به زودی طی یک رونمایی رسمی این خودرو محبوب به طور کامل معرفی شود.

برچسب ها:

پورشه پورشه GT3
user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1396/11/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط