icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لکسوس ES جدید در پکن رونمایی خواهد شد.

لکسوس ES جدید در پکن رونمایی خواهد شد.

comments 0 1397/1/22

انشتار یک تصویر از نمای جلو بدون پوشش نسل جدید لکسوس ES نشان می دهد که این خودرو مراحل نهایی خود را طی کرده و به احتمال فراوان  در نمایشگاه پکن رونمایی خواهد شد. از آنجا که لکسوس به تازگی نسل جدید LS را رونمایی کرده است  انتظار می رود که نسل جدید ES هم به مانند این خودرو دارای تغییرات مشابهی باشد.

لکسوس ES 2019

در تصویر منتشر شده از ES جدید مشخص است که گرافیک چراغها جلو کمی تغییر کرده و دارای شکستگی های جدید می باشد اما هنوز المان های چراغهای نسل قبلی مانند چراغهای روزتاب در این خودرو هم دیده می شود.همچنین بر خلاف نسل قبلی جلو پنجره نسل جدید ES از نوارهای عمودی بهره می برد.

نسل جدید لکسوس ES مانند دیگر محصولات جدید تویوتا نظیر پریوس یا لکسوس UX بر روی پلت فرم TNGA  بنا شده است . همچنین پیش‌بینی می‌شود که مدل پایه این خودرو، به یک پیشرانه شش سیلندر تنفس طبیعی مجهز باشد و تریم فول این خودرو، دارای یک پیشرانه هیبریدی در کنار این پیشرانه درونسوز باشد. نسخه هیبریدی نسل فعلی ES، به یک پیشرانه 2.5 لیتری چهار سیلندر و یک پیشرانه هیبریدی مجهز است که در مجموع قادر به تولید بیشینه قدرت 200 اسب‌بخار است.

لکسوس ES 2019

 لکسوس در نسل جدید این خودرو لیست کاملتری از تجهیزات ایمنی شامل سیستم جلوگیری از برخورد و سیستم تشخیص عابر پیاده، سیستم هشدار تغییر خطوط و سیستم کمکی فرمان، سیستم هشدار برخورد از عقب، و برخی سیستم‌های ایمنی دیگر را بکار گرفته است.

لکسوس نسل جدید این خود را در 25 آپریل و در نمایشگاه پکن رونمایی خواهد کرد و در اواخر امسال با مدل 2019 روانه بازار خواهد کرد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/1/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط