icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لکسوس LC کانورتیبل در دیترویت معرفی خواهد شد

لکسوس LC کانورتیبل در دیترویت معرفی خواهد شد

comments 0 1397/10/23

نهایتا لکسوس تایید کرد در نمایشگاه خودروی دیترویت 2019 از نسخه جدید لکسوس LC کانورتیبل رونمایی خواهد کرد.البته در خصوص تولید نهایی این خودرو صحبتی به میان نیامده است اما طبق اظهارات مقامات این شرکت مشخص است که LC کانورتیبل جدید ،خط مشی آینده خانواده LC خواهد بود از این رو امکان نسخه تولیدی این خودرو وجود خواهد داشت.

تا زمانی که سقف خودرو بسته باشد تفاوت چندانی میان کانورتیبل و کوپه نخواهید یافت. اما ظرافت نسخه کانورتیبل بیشتر است . مخصوصاً اینکه شیشه جلوی خمیده بر جذابیت خودرو می‌افزاید. اضافه شدن سقف جمع شونده باعث شده مهندسان لکسوس تغییراتی را در این خودرو ایجاد نمایند . پشت صندلی‌های عقب محفظه جدیدی وجود دارد و بخش مرکزی عقب لکسس نیز تخت بوده اما برش‌های زاویه‌دار در اطراف آن صورت گرفته‌اند.

لکسوس LC کانورتیبل

خطوط روی قیمت عقب خودرو در حقیقت محفظه سقف جمع شونده است . البته جالب است بدانید این خودرو فعلا سقفی ندارد و بصورت روباز است . این مطلب را سخنگوی لکسوس عنوان نموده و در ادامه تاکید کرد محفظه عقب خودرو فضای کافی برای سقف جمع شوند پارچه ای را خواهد داشت.

لکسوس LC کانورتیبل
داخل کابین این خودروی مفهومی شاهد ترکیبی از صندلی‌های چرمی سفید و داشبوردی مشکی هستیم. دوخت‌های زردرنگ نیز باعث تنوع رنگی بخش داخلی شده‌اند.

لکسوس LC کانورتیبل

لکسوس تاکنون در خصوص نیروی محرکه این خودرو صحبتی به میان نیاورده است اما انتظار می رود که همان پیشرانه 8 سیلندر 5 لیتری یا 6 سیلندر 3.5 لیتری هیبریدی نسخه کوپه در نسخه کانورتیبل هم به کار گرفته شود.البته مکانسیم سقف جمع شوند باعث افزایش وزن خواهد شد که قطعا تاثیر منفی در عملکرد این خودرو نظیر مصرف سوخت و شتاب اولیه خواهد داشت.

لکسوس LC کانورتیبل
لکسوس همچنین در دیترویت اقدام به معرفی RC F تراک ادیشن خواهد کرد که نسخه‌ی اسپورت تر از این کوپه‌ی پرفورمنس است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط