icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لکسوس LS و تیونینگ جسورانه والد اینترنشنال

لکسوس LS و تیونینگ جسورانه والد اینترنشنال

comments 0 1397/6/25

کمپانی افتر مارکت والد اینترنشنال اینبار به سراغ جدیترین نسل لکسوس LS رفته و این خودرو لوکس و با وقار را بطور کاملا قبل توجهی مورد تیونینگ قرار داده است تا جوانان هم بتواند از خودرو کمال لذت را ببرند. والد اینترنشنال برای این خودرو دو پکیج جداگانه در نظر گرفته است.

تیونینگ والد اینترنشنال لکسوس LS

اولین پکیج مورد نظر که "استاندارد"نام دارد به طرز قابل توجهی به دیگر تیونینگ های این کمپانی تفاوت دارد و تا حدودی بسیاری زیادی ساده و سبک طراحی شده است.البته به این بدان معنا نیست که همه چیز ساده شده است.در نمای جلو گلگیر ها کمی حجیم تر شده و از دیلایت های یکپارچه LED استفاده شده است.

تیونینگ والد اینترنشنال لکسوس LS

اما در نمای جانبی رینگ های چند پره بزرگ به همراه رکاب های جدید، مواردی است که والد اینترنشنال تغییر داده است. و اما در نمای عقب پیش از هر چیر اسپویلر نصب شده در لبه درب صندوق خود نمایی می کند. از دیگر انجام شده در عقب خودرو باید دیفیوزر بزرگ عقب و چراغهای LED دار اشاره کرد.

تیونینگ والد اینترنشنال لکسوس LS

دومین پکیج  این کمپانی تیونینگ بر روی تریم F اسپرت لکسوس انجام گرفته که بیشتر شامل بروزرسانی های همان پکیج قبلی خواهد بود. اما همین بروزرسانی های انجام شده منجر به جذابتر شدن لکسوس LS شده است.

تیونینگ والد اینترنشنال لکسوس LS

تمامی قطعات ظاهری بدنه از جنس پلاستیک ABS ساخته و کاملا مناسب لکسوس LS 500 و LS500h می باشد بطوریکه برای نصب می توان از نقط اتصال بدنه استفاده کرد تا آسیب جدی به بدنه خودرو وارد نشود.

تیونینگ والد اینترنشنال لکسوس LS

والد اینترنشنال سیستم اگزوز 4 خروجی نیز برای این خودرو در نظر گرفته که باعث تولید صدای اسپرت تر و پاسخ بهتر پدال گاز در زمان شتاب گیری می گردد. البته علاقمندان به اگزوز های چهار گانه باید مبلغ بیشتری را پرداخت نمایند.

تیونینگ والد اینترنشنال لکسوس LS

همچنین در خصوص رینگ های مورد استفاده والد گفته ایم رینگ  I 12-C و T22-C نام دارد و با ابعاد 20 تا 22 اینچی بر روی ین خودرو نصب خواهد شد.

تیونینگ والد اینترنشنال لکسوس LS

والد اینترنشنال هیچ تغییر را در بخش فنی ایجاد نکرده است از این رو لکسوس LS500 از همان قدرت خروجی 415 اسب بخاری بهره می برد.

برچسب ها:

تیونینگ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/6/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط