icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ماجرای 11 بی ام و صفر کیلومتر اما قدیمی کشف در بلغارستان چه بود

ماجرای 11 بی ام و صفر کیلومتر اما قدیمی کشف در بلغارستان چه بود

comments 0 1397/10/21

اخیرا تعداد 11 دستگاه بی ام و کد E34 در انباری متروکه در بلاگوارد بلغارستان کشف شده است که به خبر اول رسانه های خودرویی جهان تبدیل شده است. روایاتی زیادی در خصوص این خودروها وجود دارد و تا به امروز به نظر می رسید که ارزش زیادی خواهند داشت. اما ظاهرا بی ام و های کشف شده دارای ارزش خاصی نیستند.

همه بر این باور بودند که این 11 دستگاه بی ام و در حراجی با قیمت بالا بفروش خواهند رسید اما موسس پیچ کلوب طرفداران بی ام و در بلغارستان ادعا کرده که این خودروهای هرگز حراج نخواهد شد.البته تاکنون سخنان این شخص از سوی هیچ نهاد معتبری تایید نشده است اما وی ادعا می کند داستان این لوکس آلمانی صفر کیلومتر را می داند.

بی ام و متروکه در بلغارستان

بر اساس روایت این شخص داستان این بی ام و ها کاملا متفاوت با آن چیزی است که تاکنون شنیده ایم. وی متعقد است .یک نمایندگی اسپانیایی در سال 1994 ورشکست شده و یک سرمایه‌گذار اهل بلغارستان شانس خرید 186 دستگاه سری 5 صفرکیلومتر با قیمت بسیار خوب را داشته است. اندکی بعد دولت بلغارستان تصمیم می‌گیرد مالیات VAT را تصویب کند که به‌صورت خودکار باعث افزایش 20 درصدی قیمت خودروها می‌شود و بنابراین این معامله‌ی بسیار خوب لغو می‌شود.

بی ام و متروکه در بلغارستان

همچنین این شخص می گوید:در طوال این سالها تعداد 175 دستگاه ای این تعداد تا سال 2016 فروخته شده و این تعداد 11 دستگاه باقی مانده توسط طرفرداران بی ام و در این انبار یافت شده است اما این خودرو ها فاقد اسناد و مدارک هستند و نمی توانند مراحل پلاک شدن را پشت سر بگذارند.

بی ام و متروکه در بلغارستان

با توجه به این موارد آینده روشنی برای این بی ام و های صفر کیلومتر مشخص نیست. ظاهراً این خودروها به خاطر آسیب‌های وارده به سقف و بدنه نیازمند رنگ‌آمیزی کامل هستند و بسیاری از قطعات و تجهیزات این خودروها از رویشان باز شده است.

برچسب ها:

بی ام و
user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1397/10/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط