icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مازراتی کواتروپورته و لوانتی سفارشی معرفی شدند

مازراتی کواتروپورته و لوانتی سفارشی معرفی شدند

comments 0 1398/5/19

هفته مونتری دوباره از راه رسید و خودروسازان برتر قصد دارند در این رویداد خودروی جذاب آخرین دستاورد های خود را رونمایی کند. این رویداد از 12 آگوست آغاز خواهد شد اما از همین حالا خبرسازی آن آغاز شده است.مازراتی بعنوان  یکی از خودروسازان مطرح جهان در مونتری حضور دارد و نسخه های ارتقا یافته سدان کواتروپورته و لوانته را با تریم های جدید و کابین های مدرن شده با خود به این رویداد خواهد آورد.

هر دو محصول مازراتی با تریم داخلی قهوه ای  PELLETESSUTA عرضه خواهند شد.  البته که این تنها یک نام جذاب نیست چراکه در بخش داخلی هر دو خودرو شاهد نوارهای چرم ناپا که هنرمندانه باهم ترکیب می‌شوند خواهیم بود. نتیجه‌ی نهایی ایجاد متریالی بادوام، سبک‌وزن و خاص است. مزراتی می‌گوید تنها خودروسازی است که چنین کابینی را ارائه می‌کند.

 

 

کابین های جذاب فوق تنها برای 50 دستگاه کواتروپورته و لوانته  در دسترس خواهد بود و همه مازراتی شانس بهره بردن از این تریم ها را نخواهند داشت.  علاوه بر چرم زیبا، سدان های سفارشی کواتروپورته S Q4 گرندلوسو دارای بدنه‌ای خاص با کالیپرهای ترمز آبی‌رنگ خواهند بود. شاسی بلندهای لوانته S گرن اسپورت نیز از رنگ سه پوششه ی برنزی و رینگ‌های 21 اینچی پولیش خورده سود خواهند برد. داخل کابین این خودروها تریم مشکی با چوب بکار خواهد رفت. هر دو خودروی مزراتی دارای نشان‌های زگنا ادیشن که مسئول تولید چرم یاد شده می‌باشد خواهند بود.

مازراتی در خصوص قیمت این دو محصول سفارشی خود صحبتی به میان نیاورده است اما اعلام کرده پیش فروش آن بزودی آغاز خواهد شد و در بهار 2020 تحویل مشتریان می گردد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/5/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط