icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مرسدس بنز AMG A45 S پوسایدن،هاچ بک داغ فوق العاده سریع

مرسدس بنز AMG A45 S پوسایدن،هاچ بک داغ فوق العاده سریع

comments 0 1399/2/14

مرسدس بنز AMG A45 S به خودی خود یک سدان کوچک با پرفورمنس بالا محسوب می گردد اما تیونر مشهور پوسایدن با تغییرات قابل توجه این خودرو را تبدیل به یک گلوله آتشین کرده است.

A45 S ارتقا یافته این تیونر با نام RS 525 شناخته می‌شود و قدرت و گشتاور آن به ترتیب به 518 اسب بخار و 600 نیوتون متر رسیده است. این قدرت و گشتاور نسبت به خروجی استاندارد 416 اسبی و 500 نیوتون متری افزایش قابل‌توجهی را نشان می‌دهد و این موضوع زمانی احساس‌برانگیزتر می‌شود که بدانید در دل این خودرو فقط یک پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری توربو قرار گرفته است.

پوسایدون با ارتقای توربو و همچنین بهینه‌سازی نرم‌افزار پیشرانه به چنین قدرتی دست یافته است.

واحدهای کنترل گیربکس AMG نیز ارتقا یافته و تمامی این تغییرات باعث ثبت شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 3.4 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 324 کیلومتر در ساعتی شده‌اند که برای چنین هاچبکی عملکرد فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شوند. پوسایدون می‌گوید حتی روی نسخه‌ای قوی‌تر با نام پلاس کار می‌کند.

افرادی که نیازمند چنین قدرت زیادی نیستند می‌توانند پکیج دیگر پوسایدون را انتخاب کنند که باعث تولید قدرت 465 اسبی و گشتاور 560 نیوتون متری می‌شود. این مدل شتاب 3.6 ثانیه‌ای و سقف سرعت 318 کیلومتر در ساعتی دارد.

پوسایدون به عنوان یک کمپانی آلمانی باید تأییدیه‌های TUV را بگیرد تا این خودرو بتواند در جاده‌ها تردد کند. این تیونر همچنین برنامه‌هایی برای ارتقای همین پیشرانه در تمامی نسخه‌های مرسدس-ای ام جی 45 دارد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/2/14
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط