icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مرسدس بنز AMG GLC 63S پادشاه جدید جهنم سبز

مرسدس بنز AMG GLC 63S پادشاه جدید جهنم سبز

comments 0 1397/9/6

پیست نوربرگ رینگ یکی از مشهورترین پیست های جهان محسوب می گردد که لپ تایم آن از اهمیت خاصی برای خودروسازان جهان برخوردار است .چرا که هر خودرویی که بتواند کمترین زمان را از آن خود ثبت کند بعنوان محصولی سریع با هندلینگ بالا و قدرت فرمانپذیری عالی معرفی خواهد شد.

مرسدس بنز AMG GLC 63S

شاسی بلند مرسدس بنز AMG GLC 63S به تازگی توانسته با ثبت کمترین زمان ممکنه بعنوان پادشاه جدید بلند قامتان این پیست معرفی گردد.مرسدس بنز ادعا کرده بالاترین عضو خانواده GLC ها تنها با یک بار تلاش توانسته به این رکورد دست یابد.در نتیجه هم اکنون مرسدس بنز بالاتر از آلفارومئو استلویو کوادروفولیوی قرار گرفته است که با زمان 7 دقیقه و 57 ثانیه پیش از این رکودار نوربرگ رینگ بود.قبل از آلفارومئو نیز پورشه ماکان با ثبت 7 دقیقه و 59 ثانیهٔ تاچ پادشاهی را بر سر داشت.

مرسدس بنز AMG GLC 63S

مرسدس-آام‌گ از GLC63 S همان پیشرانهٔ 4 لیتری V8 توئین توربو استفاده می‌کند که در سایر محصولات آام‌گ مثل کوپهٔ اسپرت AMG GT هم بکار رفته است. این موتور در این کراس‌اوور اسپرت 510 اسب بخار قدرت و 700 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند.این شاسی بلند مرسدس بنز با کمک مشخصات فوق فقط 3.8 ثانیه نیاز دارد تا سرعت خود را به 3.8 ثانیه برساند و این در حالی است که حداکثر سرعتش بر روی 250 کلیومتر بر ساعت محدود شده است. قیمت این ماشین در آلمان از 92,308 یورو آغاز می‌شود. مرسدس-آام‌گ ویدئوی کامل رکورد زنی GLC63 S در نوربرگ‌رینگ را هم برای علاقه‌مندان منتشر کرده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/9/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط