icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مرسدس بنز S کلاس زیر تیغ جراحی والد اینترنشنال

مرسدس بنز S کلاس زیر تیغ جراحی والد اینترنشنال

comments 0 1398/10/19

کمپانی تیونینگ والد اینترنشنال یکی از جنجالی ترین تغییرات خود را روی مرسدس بنز S کلاس انجام داده است.این تیونینگ کار برجسته سالهاست که از نام بلک بایسون بر روی محصولات خود استفاده می کند.

این نسل از S کلاس که با کد W222 شناخته می‌شود از سال 2017 وارد خط تولید شده و کیت بدنه‌ی والد هم شامل اسپویلرهای جلو و عقب جدید، بال روی صندوق، رکاب‌های جانبی، ورودی‌های هوای روی گلگیرها، پانل ستون فیبر کربنی و نگه‌دارنده پلاک می‌باشد.

 

مافلرهای فولادی ضدزنگ نیز در این خودرو دیده می‌شوند. یکی دیگر از ویژگی‌های چشمگیر S کلاس تیون شده کیت کاهش ارتفاعی است که باعث شده این خودرو کاملاً کف‌خواب شده و رینگ‌های بزرگ نیز کاملاً به چشم می‌آیند. این سدان لوکس و پرچم‌دار بدنه‌ای سفیدرنگ را با عناصری مشکی‌رنگ، جلوپنجره‌ای کرومی، رینگ‌های نقره‌ای و همچنین لوگوهای والد و بلک بایسون ترکیب کرده است.

جدای از پدال شیفترهای افترمارکتی ساخته شده از فیبر کربن هیچ تغییری در کابین رخ نداده است. البته کمپانی‌های زیادی وجود دارند که کل کابین S کلاس را بهبود بخشیده و از ویژگی‌های متمایزی استفاده کرده‌اند. والد به قوای محرکه این خودرو نیز دست نزده هرچند بازهم کمپانی‌های متعددی با کیت‌های قدرت انتظار مشتریان را می‌کشند.

والد این خودرو را اوایل ماه دسامبر و در نمایشگاه اوزاکای ژاپن معرفی کرد. در آن رویداد خودرویی چندین خودروساز دیگر از جمله تویوتا، نیسان و سوزوکی نیز حضور داشتند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/10/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط