icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مرسدس G-CLASS در دیترویت رونمایی می شود

مرسدس G-CLASS در دیترویت رونمایی می شود

comments 0 1396/10/20

شرکت مرسدس بنز به تازگی تایید کرده نسل جدید  G-CLASS که به عنوان  G-CLASS 2019 شناخته می شود در جریان نمایشگاه دیترویت 2018 رونمایی خواهد شد. این شاسی بلند قدرتمند تاکنون شایعات بسیاری پیرامون آن منتشر شد و در نهایت به تازگی شرکت آلمانی تایید کرده که می خواهد طی نمایشگاه دیترویت آن را رونمایی کند.

مرسدس تصاویر تیزری متعددی از این مدل منتشر کرده اما پیشتر یک رسانه آلمانی تصاویر  G-CLASS 2019 را فاش نمود که تغییرات خاصی در طراحی بیرونی آن صورت نگرفته بود. اما در فضای داخلی و بخش داشبورد تحولات بزرگی انجام گرفته که موجب متفاوت کردن آن در قیاس مدل قبلی شده است.

مرسدس G-CLASS  در دیترویت رونمایی می شود

مرسدس تصمیم گرفته شاسی بلندی را توسعه دهد که در کنار طراحی لوکس به پیشرانه قدرتمندی مجهز باشد و بتواند در دسته شاسی بلندهای آف-رود قرار گیرد. متاسفانه اطلاعات دقیقی از محصول آلمانی در دست نیست و مرسدس بنز نیز وعده های بسیاری برای این SUV پرتوان داده است.

پیشتر تصاویری غیررسمی از G-CLASS 2019 مرسدس بنز منتشر شد که نشان می داد با مدلی پریمیومی و لوکس از مرسدس رو به رو هستیم. اطلاعات بیشتری از مدل در دست نیست و باید تا برگزاری نمایشگاه دیترویت که اواخر ماه ژانویه برگزار می شود، منتظر ماند.

user-img

نویسنده :

comments 0 1396/10/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط