icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مشخصات پلت فرم نسل جدید هیوندای سوناتا اعلام شد

مشخصات پلت فرم نسل جدید هیوندای سوناتا اعلام شد

comments 0 1397/12/26

هیوندای چند روز پیش بصورت آنلاین نسل جدید سوناتا 2020 را معرفی کرد. حالا این  کمپانی بصورت رسمی تایید کرد که این سدان کوپه چهار درب از نسل سوم پلت فرم خودرویی خود سود می برد.

پلت فرم جدید این برند کره ای در آینده زیر ساخت دیگر محصولات هیوندای را نیز شامل خواهد شد. هیوندای اعلام کرده است که سومین نسل پلت فرم این شرکت از فولاد با کشش بسیار بالاست که باعث می‌شود بسیار بهتر از ساختار قبلی عمل کند.

از بارزترین ویژگی های این پلت فرم بهبود در جذب انرژی در تصادفات است تا باعث گردد کمترین اثر را بر روی کابین خودرو داشته باشد.پلت فرم فوق نیز باعث می گردد که در هنگام ضربه چرخها از کناره ها به بیرون خودرو متمایل شوند تا منجربه امنیت بیشتر سرنشنیان گردد. همچنین این ویژگی از چرخش خودرو در هنگام تصادف جلوگیری می کند تا ریسک ضربه دوم کاهش یابد.

علاوه بر افزایش ایمنی ،این پلت فرم باعث بهبود پرفورمنس هیوندای سوناتا 2020 نیز خواهد شد. . یکی از راه‌های بهبود پرفورمنس توسط معماری جدید سوناتا سود بردن از سیستمی است که برای کنترل جریان هوای ورودی به محفظه پیشرانه و کاهش گرمای تولیدی طراحی شده است.

همچنین این پلت فرم سبکتر از پلت فرم نسل فعلی خواهد بود و مرکز ثقل پایین تری نیز دارد که منجر به هندلینگ بهتر خودرو نیز خواهد شد.هیوندای در آخر اعلام کرده است که نسل سوم این پلت فرم در کاهش سر و صدا و همچنین لرزش خودرو نقش بسزایی را ایفا خواهد کرد.

برچسب ها:

هیوندای hyundai
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/12/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط