icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی آلفارومنو 4C اسپایدر ایتالیا ادیشن ،وقتی اسپرت پوش خاص می شود

معرفی آلفارومنو 4C اسپایدر ایتالیا ادیشن ،وقتی اسپرت پوش خاص می شود

comments 0 1397/11/20

آلفارومئو در جریان نمایشگاه خودروی شیکاگو 2019 از نسخه سفارشی 4C اسپایدر رونمایی کرد. بازرترین تغییر این نسخه خاص به رنگ سفارشی و تعداد محدود 15 دستگاهی آن باز می گردد.

رنگی که آلفارومئو برای این خودرو برگزیده است با نام آبی میسانو شناخته می شود. همچنین استفاده از عناصر مشکی رنگ در برخی قسمت های نظیر ورودی ها هوا و دیفیوزر  از دیگر تغییرات موجود محسوب می گردد. اسپایدر ایتالیا همچنین دارای گرافیک‌هایی با همین نام است که به خاطر ادای احترام به پرچم ایتالیا با طراحی سه رنگ همراه شده است.

آلفارومئو برای متمایز کردن داخل خودرو زحمتی زیادی نکشیده و به المان های آلومینیومی منقش به لوگوی 4C اسپایدر ایتالیا بسنده کرده است.البته به مانند دیگر خودروهای تولید محدود یک پلاک شماره دار در کابین خودرو تعبیه شده است.این خودرو به امکانات استاندارد دیگری نظیر به دوربین دنده‌عقب، کروز کنترل و حسگرهای پارک عقب مجهز شده است.

پیشرانه مورد استفاده در این نسخه خاص همان موتور 4 سیلندر 1.75  لیتری توربویی است که قدرتی برابر با 237 اسب بخار و گشتاوری معادل 349 نیوتن متر ار تولید می کند.شاید این موتور قدرت بیشتری را تولید نکند اما شاسی مونوک فیبر کربن باعث کاهش وزن خودرو به زیر 1134 کیلوگرم شده است . این امر باعث ایجاد نسبت قدرت به وزن 10.4 می‌شود که شتاب گیری صفر تا 96 کیلومتر در ساعت 4.1 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 257 کیلومتر در ساعتی را به همراه دارد.

طبق اطلاعات ارائه شده از این نسخه خاص تنها 15 دستگاه در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد و تنها 5 هزار دلار از نسخه استاندارد گرانتر است. آلفارومئو اشاره‌ای به قیمت دقیق 4C اسپایدر ایتالیا نداشته اما قیمت مدل استاندارد آن از 66900 دلار آغاز می‌شود.این خودرو از ایتالیایی پیش فروش شخص سازی این خودرو را آغاز کرده است اما از زمان تحویل ان صحبتی به میان نیاورده است.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/11/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط