icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی اسپورتیج جدید 2020 در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2019

معرفی اسپورتیج جدید 2020 در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2019

comments 0 1397/11/19

کیا در جریان نمایشگاه خودروی شیکاگو 2019 از اسپورتیج 2020 رونمایی کرد. این خودرو تغییرات قابل توجهی را در پیشانی خودرو تجربه کرده که مهمترین آنها استفاده از سپر جدید در کنار چراغهای اصلی تغییر شکل یافته ، چراغهای مه شکن بروزرسانی شده  و جلو پنجره مشبک جدید می باشد.همچنین نسخه اسپرت تر این خودرو با تریم S به تریم های قبلی LX ، EX و SX افزوده شده است.

اگرمقدای جزیی تر نگاهی به ظاهر این خودرو بیاندازیم یک نوار کرمی براق در سرتاسر سپر جلو امتداد یافته و نهایتا از میانه چراغهای مه شکن گذشته است.نسل جدید اسپورتیج نیز در داخل چراغهای جلو از LED جدید برای چراغهای روشنایی بهره برده ضمن اینکه چراغ های نور بالا هم از LED های کوچکتری بهره می برد که در مجموع باعث تغییر گرافیک داخلی چراغ های اصلی شده است.

در نمای عقب، ظاهر اصلی چراغ های حفظ شده است اما گرافیک داخلی با استفاده از LED های فراوان بروزرسانی شده است. همچنین در روی سپر عقب خودرو نوار کرمی به تبعیت از نمای جلو خودرو تعبیه شده است که چراغ دنده عقب را از مه شکن و شب رنگ ها جدا کرده است . نهایتا دیفیوزر نقره ای رنگ در کنار خروجی های اگزوز دوگانه به جذابیت بصری این بخش از اسپورتیج 2020 افزوده است.

در نمای جابنی تقریبا همه چیز بدون تغییر باقی مانده است اما این برند کره ای رینگ های جدید با رنگ خاکستری را به ترکیب ظاهری این خودرو افزوده است.

تغییرات درکابین  نسخه بروز رسانی شده این کراس اوور کاملا جزیی است بطوریکه غربیلک فرمان خودرو اندکی بهتر شده و خروجی های هوا تغییراتی را تجربه کرده است. همچنین کیا در متریال مصرفی این خودرو از چرم جدیدی با نام Sofino استفاده کرده است. صفحه نمایش لمسی 8 اینچی با قابلیت پشتیبانی از سیستم های اتو اندروید و اپل کار پلی بصورت استاندارد در تریم های LX ، EX  و S عرضه می گردد.شارژر بی سیم تلفن همراه از دیگر تجهیزات جدید این خودرو محسوب می گرد.

اما کیا برای ایمنی اسپورتیج جدید 2020 نیز از امکانات جدیدی شامل کروز کنترل تطبیقی با امکان استارت و استاپ ،حفظ خودرو ما بین خطوط  در این خودرو بهره جسته است.

 

پیشرانه های قابل عرضه برای این کراس اور کامپکت بدون تغییر باقی مانده است بطوریکه همچون گذشته پیشرانه 2.4 لیتری 181 اسب بخاری بصور استاندارد قابل عرضه بود و البته پیشرانه 2.0 لیتری توربو شارژر دار با بیشنه قدرت 240 اسب بخار در نسخه دیفرانسیل جلو یا 237 اسب بخار در نسخه چهار چرخ متحرک نیز این خودرو قابل سفارش است.

کیا اسپورتیج جدید  از بهار سال جاری راونه نمایندگی های فروش خواهد شد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط