icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی درب چند منظور پیکاپ رم ،جوابی دندان شکن به سیرا 1500

معرفی درب چند منظور پیکاپ رم ،جوابی دندان شکن به سیرا 1500

comments 0 1397/11/20

کمپانی جی ام سی مدتی قبل با رونمایی از درب عقب چند منظوره مولتی پرو در وانت پیکاپ سیرا 1500 رقبای خود نظیر رم به چاش کشید.اما در این بین خودروساز دیگر آمریکایی یعنی داج بیکار ننشست و در نمایشگاه خودرو شیکاگو جواب دندان شکنی به جی ام سی داد.رم در این نمایشگاه از درب عقب چند کاربرده ای رونمایی کرد که از قابلیت های زیادی برخوردار است.

رم ادعا می کند این درب کاملا در بین تمامی پیکاپ ها منحصر بفرد بوده و مالکان با استفاده از آن می توانند براحتی به محفظه بار دسترسی داشته باشند.از بارزترین ویژگی های این درب باز شوندگی 60 به 40 است که تاکنون نظیر آن مشاهده نشده بود.

چهار روش مختلف برای باز کردن این در وجود دارد که شامل باز شدن تخت کامل، باز شدن در سمت چپ، باز شدن در سمت راست و باز شدن هر دو در می‌باشد.هر درب قابلیت باز شوندگی تا 88 درجه را خواهد داشت.به منظور تسهیل به قسمت بار پله جمع شوند نیز در مرکز این درب قابل سفارش است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط رم ،این درب چند منظور تمامی قابلیت های درب قبلی را حفظ نموده در عین اینکه باعث بهبود دسترسی شده است. برای مثال باز شدن مستقل در باعث می‌شود بارگیری وسایل  آسان‌تر انجام شود.چرا که با کاهش فاصله سپر تا محفظه باعث گردیده بارگیری اجسام سنگین راحتر صورت پذیرد.

از دیگی قابلیت های این درب عدم نیاز به حذف تریلر یا باز کردن قلاب یدک کش می باشد .در نهایت باید گفت که این درب جدید علاوه بر مزیت های فوق تمامی امکانات درب های سنتی قبلی نظیر حجم بار 907 کیلوگرمی را حفظ نموده است. این ویژگی کاربردی را می‌توان در تمامی 7 مدل رم 1500 سفارش داد. این درب پشتی 995 دلار قیمت دارد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/11/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط