icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی زینگر 21C در نمایشگاه ژنو ،رقیب هیبردی تسلا رودستر

معرفی زینگر 21C در نمایشگاه ژنو ،رقیب هیبردی تسلا رودستر

comments 0 1398/11/30

نمایشگاه خودروی ژنو در حالی امسال برگزار می گردد که بسیاری از خودروسازان مطرح در این رویداد خودرویی مهم شرکت نمی کنند اما رسانه هایی خودرو برای بازگشایی این نمایشگاه لحظه شماری می کنند چرا هنوز هم قرار است خودروهای مهمی به نمایش عمومی گذاشته شود. یکی از متفاوت‌ترین محصولات امسال که روانه کشور سوئیس می‌شود هیولایی پرفورمنس متعلق به شرکت زینگر می‌باشد.

این برند کالیفرنیایی می‌خواهد با هایپرکار 12C خود میان هایپرکارهای رنگارنگ دنیای خودرو خودی نشان دهد. اگر خاطرتان باشد چند هفته پیش تیزری از این خودرو منتشر شد و حالا نیز تصویر و جزئیات بیشتری از آن در رسانه‌ها پخش شده است.

زینگر این خودرو را در لس‌آنجلس طراحی کرده و همین‌جا نیز 21C را روی خط تولید خواهد برد. هایپرکار موردبحث با استفاده از قوای محرکه هیبریدی قدرت فوق‌العاده‌ی 1233 اسب بخاری تولید می‌کند. ظاهراً این هیولای الکتریکی شده تنها در عرض 1.9 ثانیه از سکون به تندی 100 کیلومتر در ساعت می رسد.

خودروهای بسیار محدودی توانایی دست‌یابی به چنین شتابی را دارند و از جمله مثال‌های بارز می‌توان به دومین نسل تسلا رودستر (شتاب 1.9 ثانیه‌ای)، ریماک C-Two (شتاب 1.85 ثانیه‌ای) و آسپارک Owl (شتاب 1.69 ثانیه‌ای) اشاره کرد. همچنین شرکت پینین فارینا می‌گوید هایپرکار باتیستا نیز شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت زیر 2 ثانیه خواهد داشت. تفاوت اصلی 21C با این خودروها به وجود پیشرانه‌ای درون‌سوز مربوط می‌شود درحالی‌که بقیه خودروها همچون لوتوس اویجا از قوای محرکه تمام الکتریکی استفاده می‌کنند.

زینگر C21 سوم مارس در نمایشگاه ژنو معرفی خواهد شد و سرانجام خواهیم توانست با سایر جزئیات این هایپرکار همچون مشخصات آئرودینامیکی و کابین آشنا شویم.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/11/30
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط