icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی سوپر اسپرت بی وای دی e-SPEED GT در شانگهای 2019

معرفی سوپر اسپرت بی وای دی e-SPEED GT در شانگهای 2019

comments 0 1398/1/27

کمپانی معتبر بی وای دی با رونمایی از سوپر اسپرت  بسیاری جذابی در نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 توجهات را معطوف خود نمود. این سوپر اسپرت جذاب با نام e-SPEED GT معرفی شده وهمانطور که از نامش مشخص است از پیشرانه پلاگین هیبریدی بهره می برد.

در نمای جلو این کوپه جذاب از جلو پنجره های مرسوم خودروهای درون سوز خبری نیست و به جای آن نوار کرمی نسبتا پهنی استفاده گردیده که روی آن لوگوی BYD نقش بسته است. چراغهای باریک و سپر گیرا باعث ایجاد نمایی کاملا مدرن و البته تهاجمی شده است.

در نمای جانبی بیش از هر چیز سقف و شیشه های مشکی رنگ جلب توجه می کند که باعث ایجاد هویت بصری یک تکه شده است و در کنار ارتفاع کم ، نمای یک سوپر اسپرت را با این خودرو بخشیده است. e-SPEED GT بر خلاف ظاهرش دارای دو ردیف صندلی و ظرفیت حمل چهار نفر  بوده و برای سهولت دسترسی به کابین ؛درب های خودرو بصورت بالا باز شده طراحی شده است .این ترکیب باز شدن درب ها کاملا برازنده این سدان اسپرت بی وای دی است.

در بخش عقبی خودرو ،چراغهای باریک خودرو به سبکی طراحی شده که یادآور محصولات پورشه است و توسط یک نوار LED به یکدیگر متصل شده است. همچنین طراحی سیال سقف باعث گردید که شیب سقف تا انتهای خودرو امتداد یابد. ابعاد این خودروی جدید بی وای دی در طول/عرض/ارتفاع بترتیب برابر با 4590/1490/890 میلیمتر می باشد.

در بخش قوای محرکه بی وای دی e-SPEED GT از پیشرانه پلاگین هیبریدی شامل یک موتور 2.0 لیتری توربو و موتور الکتریکی سود می برد.طبق اطلاعات منتشر این خودرو با مشخصات فوق برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت تنها 2.9 ثانیه زمان نیاز دارد.در حال حاضر اطلاعات دیگر موجود نمی باشد . اما در جریان برگزاری نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 همراه پردیس خودرو بمانید تا از آخرین اطلاعات سوپر اسپرت جذاب بی وای دی مطلع شوید.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/1/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط