icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی شورولت سیلواردو با سه محور و شش چرخ

معرفی شورولت سیلواردو با سه محور و شش چرخ

comments 0 1397/7/5

در دنیای امروزی خودرو هیچ چیز نمی تواند جلودار مهندسان باشد چرا که نیازهای بازار خودروهای خاص آنچان پر تقاضا گردیده که تولید کنندگان خودرو و کمپانی های افتر مارکت برای تامین این نیازها دست به هرکاری می زنند. یکی از این موارد درخواست وانت پیکاپ های غول پیکر با 6 چرخ است که بسیار فراگیر شده است. در حال حاضر برخی از تولید کنندگان مانند مرسدس بصورت استاندارد برخی از محصولات خود را به صورت شش چرخ عرضه می نمایند.اما در این بین فعالیت کمپانی های افتر مارکت و تیون از شدت بیشتری برخوردار بوده  بطوریکه از نظر این شرکت ها همه وانت پیکاپ های قدرتمند جهان قابلیت تبدیل به شش چرخ شدن را دارند.

شورولت سیلواردو شش چرخ

شرکت تیونر مشهور هنسی برای اینکه از رقبای خود عقب نباشد به تازگی یک نسخه از شورولت سیلورادو Traill Boss را با سه محور و شش چرخ عرضه نموده است. شورولات سیلواردو به خودی خود محصول غول پیکر و قدرتمندی است حال با این تغییر هنسی، میتوان تصور کرد که این خودرو از چه هیبتی برخوردار است.در واقع باید گفت این شش چرخ جدید دنیا یکی از خاص ترین هاست چرا که علاوه بر ظاهر جذابش ،هنسی به منظور افزایش گشتاور و قدرت،پیشرانه را نیز دستخوش تغییراتی نموده است تا این بدنه غول پیکر بدون مشکلی در مسیر های ناهموار به مسیر خود ادامه دهد.

شورولت سیلواردو شش چرخ

هنسی اما نام جدید را برای هیولای خود انتخاب کرده است . Goliath نام جدید شورولت سیلواردوی شش چرخ است که به لطف استفاده از پیکج HPE700 قدرت موتورش به 705 اسب بخار و گشتاورش به 915 نیوتن افزیش یافته است.برای درک بهتر این میزان از نیرو و گشتاور باید بدانید سیلواردو با شش چرخ و این مشخصات فنی  فقط 4.5 ثانیه نیاز دارد تا سرعت خود را به 100 کیلومتر در ساعت برساند.!!این یعنی این پیکاپ پهن پیکر از نظر عملکرد فنی فراتر از کامارو  ظاهر شده است.

شورولت سیلواردو شش چرخ

در خصوص تغییرات ظاهری Goliath باید گفت ارتفاع این خودرو حدود 20 سانتی متر افزایش یافته و قسمت با این خودرو بدلیل کشیدگی بدنه بصورت انحصاری برای این خودرو تولید شده است.اما چیزی که نمی دانیم وزن خودرو است چرا که هنسی در خصوص میزان افزایش وزن اطلاعاتی را مشخص ننموده است.همچنین این تیونر آمریکایی به منظور هماهنگی دو محور عقب سیستم تعلیق جدیدی را به کار گرفته است.از دیگر تغییرات اعمال شده بر روی این 6 چرخ باید به سپرهای جلو و عقب جدید، رول بار جدید برای حوض بار، چراغ‌های LED سراسری و پکیج گرافیکی روی بدنه اشاره کرد.

هنسی اعلام نموده این خودرو را به مدت 3 سال یا 60 هزار کیلومتر گارانتی خواهد کرد اما این گارانتی یک شرط دارد چرا که هنسی برای علاقمندان به قدرت و سرعت بیشتر قادر به افزایش قدرت موتور به 808 اسب بخار خواهد بود اما عنوان نموده در صورت استفاده از پیشرانه قویتر قادر به گارانتی محصول خود نیست.این پیشرانه قویتر به همراه ترمز های برمبو و کابین شخصی سازی عرضه خواهد شد.

مشخصا قیمت این خودرو با نموده استاندارد خود هزاران دلار تفاوت دارد چرا که هنسی اعلام کرده از شورولت سیلواردو Goliath تنها 24 دستگاه تولید خواهد شد و قیمت هر دستگاه برابر 373 هزار دلار خواهد بود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/7/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط