icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی قدرتمند ترین مرسدس AMG GT تاریخ توسط پوسایدن

معرفی قدرتمند ترین مرسدس AMG GT تاریخ توسط پوسایدن

comments 0 1398/6/27

در دنیای کنونی ابر تیوینیگ کارها برای معرفی قابلیت های خود سعی می کنند که با ارائه محصولات خاص توجه رسانه ها و البته افراد علاقمند را به خود جلب نماید. پوسایدن هم بعنوان یکی از کمپانی های مطرح تیونینگ در آخرین تلاش خود از قدرمندترین خودروی تاریخ مرسدس AMG GT رونمایی کرده است.

در سینه این سوپر اسپرت جذاب پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربویی 5 قرار گرفته است که در حالت عادی قدرت 585 اسبی و گشتاور 700 نیوتون متری دارد اما پوسایدون قدرت را به 880 اسب بخار و گشتاور را به رقم 1000 نیوتون متر رسانده است. همین تغییرات چشمگیر باعث شده شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت AMG GT R در 2.9 ثانیه ثبت شود و حداکثر سرعت هم به 360 کیلومتر در ساعت برسد.

دلیل اصلی این افزایش قدرت دو توربوشارژر سفارشی، پیستون‌های فورج کاری شده‌ی پرفورمنس و فیلترهای هوای اسپورت می‌باشند. این تیونر همچنین اقدام به ارتقای پمپ‌های روغن و شمع‌ها کرده و منیفولدها را با نمونه‌های دیگری جایگزین کرده است. تکمیل کننده‌ی تغییرات هم برنامه‌ریزی دوباره‌ی ECU بوده است.

اگر این خودرو از نوع GT R است اما پوسایدون همین پکیج را برای مدل‌های کم‌توان‌تر GT، GT S و GT C هم در نظر گرفته چراکه تمامی این مدل‌ها از یک پیشرانه استفاده کرده و تنها تنظیمات متفاوتی دارند.

اما نکته مهم این است که پوسایدن اهل سوسول بازی نیست و نسبت به تغییرات ظاهری خود علاقه ندارد لذا اگر بطور اتفاقی این خودرو در کنار نسخه استاندارد توقف کند شما نمی توانید حدس بزنید که به چه خودروی تا دندان مسلحی روبرو هستید

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط