icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی مرسدس بنز AMG GT با کیت جذابتر

معرفی مرسدس بنز AMG GT با کیت جذابتر

comments 0 1397/10/6

بدون تردید مرسدس بنز  AMG GT یکی از جذابترین سدان های تاریخ است بطوریکه عملکرد فنی و پرفورمنس بالای این خودرو در حد اندازه سوپر اسپرت های برتر جهان قلمداد شده می گردد. اما علی رغم تمامی این جذابیت ها هنوز هستند کسانی که با مشکل پسندی خاصی AMG GT را دوست ندارند.از همین رو پکیجی آیرودینامیکی برای این خودرو معرفی شده است که می تواند حجت را برهمگان تمام کند.

این پکیج نه تنها برای مدل مشکی GT 63 S حاضر در تصاویر ارائه شده است بلکه بر روی دیگر مدل ها شامل نسخه‌ی پایه‌ی 43، نسخه‌ی سطح میانی 53 و مدل 63 غیر S در دسترس می‌باشد.قیمت این پیکج در آلمان 3391 یورو خواهد بود که تمامی آپشن ها به جز پکیج کروم یا کربن را در بر دارد.مرسدس بنز عنوان نموده است اگر قلاب بکسل را بر روی خودرو نصب کنید استفاده از این پکیج امکان پذیر نیست اما سئوال این است چرا باید کسی روی این سدان اسپرت قلاب بکسل نصب کند.

مرسدس بنز AMG GT 63 S

نسخه قابل مشاهده در تصاویر بالاترین مدل از سری AMG GT است که علاوه بر پیکج آیرودینامیک از پکیج فیبر کربن نیز بهره برده است.همانطور که قابل مشاهده است پکیج آیرودینامک نصب شده بر روی این خودرو حتی در حالت سکون هم سریع به نظر می رسد.پکیج نصب شده باعث شده نمای جلو خودروی با استفاده از اسپیلتر بزرگ و ورودی های هوا کاملا تهاجمی و گیراتر گردد.در نمای عقب هم بال ثابت مشکی براق در کنار عناصر آیرودینامکی و دیفیوزر تعبیه شده است.

مرسدس بنز AMG GT 63 S

مرسدس-ای ام جی اشاره‌ای به عرضه‌ی این پکیج در آمریکا نکرده است. مدل پایه‌ی GT 43 هم در آمریکا عرضه نمی‌شود. خریداران آمریکایی باید منتظر مدل GT 53 بمانند که هنوز قیمت آن در این کشور اعلام نشده است. برچسب قیمت نسخه پایه AMG GT 63 معادل 136 هزار دلار و نسخه 63 S معادل 159 هزار دلار است که باید هزینه 1000 دلار هم برای ارسال به آن اضافه کرد. البته در صورتی که بخواهید این کیت آپشنال بدنه را هم روی آن نصب کنید، باید 4 هزار دلار ناقابل دیگر نیز پرداخت کنید.

برچسب ها:

مرسدس بنز
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط