icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی نسخه لوکس و اشرافی هیوندای پالیسید در کره جنوبی

معرفی نسخه لوکس و اشرافی هیوندای پالیسید در کره جنوبی

comments 0 1399/2/20

هیوندای در خاک کشور خود از نسخه 2020 پرچمدار محصولات خود یعنی شاسی بلند پالیسید رونمایی کرد. هم اکنون این خودرو در نسخه های کالیگرافی و VIP بسیار لوکس تر از پیش شده است.

از نظر طراحی ظاهری، تریم کالیگرافی با جلوپنجره جدید و پوشش‌های همرنگ بدنه شناخته می‌شود. این مدل همچنین به رینگ‌های منحصربه‌فرد و فلاپ های نقره‌ای مجهز شده است.

اما تغییرات بزرگ در کابین رخ داده‌اند زیرا طراحان صندلی‌های ناپا، پانل درب چرمی دوخته شده و نورپردازی زیبا را برای این مدل در نظر گرفته‌اند. همچنین پالیسید کالیگرافی از پشت آمپرهای دیجیتالی 12.3 اینچی، فرمان چرمی، هدآپ دیسپلی و آفتاب‌گیرهای عقب سود می‌برد.

اگر این تجهیزات به حد کافی لوکس نیستند پس بهتر است مدل VIP را ببینید که بخش عقب کابین آن شبیه محصولات مایباخ است. اگرچه این خودرو از نظر اشرافیت به GLS نمی‌رسد اما از دو صندلی عقب انفرادی که توسط یک کنسول مرکزی با نگهدارنده های فنجان گرم و سردکننده جدا شده‌اند سود برده است. در این بخش همچنین سیستم تصفیه هوا، شارژر بی‌سیم گوشی هوشمند و سیستم اطلاعات سرگرمی صندلی‌های عقب با دو صفحه‌نمایش جداگانه دیده می‌شود. پشت‌سری‌های پالیسید VIP نیز به بلندگوهای داخلی مجهز شده‌اند.

موضوع جالب اینکه برخی رسانه‌ها می‌گویند پالیسید کالیگرافی به عنوان مدل 2021 در آمریکا عرضه خواهد شد. البته فعلاً مشخص نیست که آیا مدل VIP نیز وارد این بازار خواهد شد یا خیر.

هیوندای علاوه بر این دو تریم تغییرات دیگری را نیز برای پالیسید بازار کره جنوبی معرفی کرده است. به‌طور خاص مدل‌های Exclusive و پرستیژ دارای تجهیزات استاندارد بیشتر شامل سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 10.25 اینچی، ناوبری، ارتباط داخلی بهتر راننده با سرنشینان ردیف دوم و سوم هستند.

از دیگر به‌روزرسانی‌های این خودرو می‌توان به آپشن ها و وسایل جانبی جدید، رنگ‌های بدنه متمایز و پکیج یدک کشی بهتر اشاره کرد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/2/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط